مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

ارائه عمده بادام زمینی ریز

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا بادام زمینی ریز خوب است؟صادر کننده عمده بادام زمینی ریز
بادام زمینی عمده

مرکز ارائه عمده بادام زمینی ، به عرضه و توزیع محصولات باکیفیت، قیمت مناسب و بسته بندی درست برای رضایت و دسترسی مشتریان می پردازد. بادام زمینی ریز از دسته مغزهای بسیار خوشمزه و پرطرفدار است . هم قیمت مناسبی دارد. و هم این که از نظر مواد غذایی ارزشمند است.

اکثر ما بادام زمینی را مغزی با پوست قرمز در بازار دیده ایم. باید بگوییم که این محصول در اشکال مختلفی از جمله با غلاف، بدون غلاف، خام، برشته و طعم دار نیز عرضه می شود.  شاید برایتان جالب باشد که برخی از ارقام بادام زمینی به شکل نقلی و ریز هستند. این نوع نیز در ایران کشت می شود و طرفداران خاص خود را دارد.
امکان خرید بادام زمینی ریز به طور عمده از طریق نمایندگی های مجازی همچون مجموعه تولیدی بازرگانی سعدی امکان پذیر است.  این محصول را به سراسر کشور توزیع و پخش می کنند.

بادام زمینی ریز

چرا بادام زمینی ریز خوب است؟

این نوع از بادام زمینی به دلیل برخورداری از ارزش تغذیه ای بسیار پرتقاضا می باشد. این محصول گرچه نسبت به سایر بادام زمینی های معمول در بازار سایز کمتری دارد. اما از نظر ویتامین و سایر مواد مغذی همانند بادام زمینی درشت است.

ارزش غذایی بالای این محصول موجب شده که دارای خواص بی شماری از جمله گشاد کردن رگ و گردش بهتر جریان خون، تقویت ریه، درمان سرفه خشک، ازدیاد شیر مادر، درمان ناراحتی گوارشی، تقویت سیستم ایمنی بدن، جلوگیری از ضعف و سستی بدن، هضم غذا، سلامتی استخوان و دندان و … باشد.

برای درمان طیف وسیعی از بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد. بادام زمینی ریز علاوه بر مصرف به صورت آجیل و مغز می توان به شکل خلال، پودر، روغن و کره نیز استفاده کرد.

بادام زمینی ریز

صادر کننده عمده بادام زمینی ریز

همان طور که اشاره کردیم این نوع از بادام زمینی به اشکال مختلفی تولید و عرضه می گردد.  از بازار بسیار خوبی هم در داخل و هم در خارج از کشور برخوردار می باشد.

از آنجایی که خرید و فروش بادام زمینی در آن سوی مرزها بسیار پر رونق است.  اکثر تولید کنندگان علاوه بر تامین نیاز داخلی ترجیح می دهند. بخشی از محصولات خود را نیز به سایر کشورها صادر کنند.

بادام زمینی ریز آستانه اشرفیه، پارس آباد و مینو دشت از طریق یکسری فروشگاه و یا نمایندگی ها به طور عمده و جزیی و به دو شکل فله ای و بسته بندی شده است. در وزن های بادام ۸ کیلویی، ۵ کیلویی، ۱ کیلویی، ۵۰۰ گرمی و … صادر می شود.

مرکز ارائه عمده بادام زمینی ، به عرضه و توزیع محصولات باکیفیت، قیمت مناسب و بسته بندی درست برای رضایت و دسترسی مشتریان می پردازد.

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.