مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

ارائه کنندگان بادام زمینی سرکه

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل فرآوری بادام زمینی سرکه ایفروش کلی بادام
بادام زمینی سرکه ای

بادام زمینی سر‌که با قیمت های باور نکردنی به صورت عمده و مستقیم به متقاضیان ارائه می گردد. اگر از مراجعه کنندگان این سایت آنلاین فروش بادام زمینی هستید می توانید همین حالا جهت ثبت سفارش خود با کارشناسان فروش ما ارتباط بر قرار کنید.

مراحل فرآوری بادام زمینی سرکه ای

همانطوری که می دانیدبادام زمینی ها در انواع مختلف و با طعم های متفاوتی در بازار یافت میشوند.بادام زمینی سر‌که یکی از این بادام ها می باشد.

یکی از بادام زمینی هایی که میتوان گفت خواص خوب و طعم منحصر به فردی دارد بادام زمینی سرکه ای میباشد. بادام زمینی سرکه ای یکی از طعم هایست که در بازار طرفداران زیادی دارد.
شاید خیلی ها دوست داشته باشند خودشان در منزل خود بادام زمینی سرکه ای درست کنند، ما در اینجا مراحل بهره وری بادام زمینی را برای شما خواهیم گفت تا بتوانید با همان طعم موجود در بازار آن را تهیه کرده و مصرف کنید.
برای این کار به مقداری نمک، سرکه و بادام زمینی خام احتیاج است. ابتدا نمک را درون ماهی تابه نچسب ریخته و روی حرارت کم قرار دهید.

صبر کنید تا به خوبی داغ شود. سپس بادام زمینی ها را داخل آن بریزید و شعله را کم کنید.بادام زمینی سر‌که ای اماده میشود.

آنگاه بادام زمینی ها را مرتب هم بزنید تا به طور یکدست حرارت دیده و برشته شوند. اگر آنها را مداوم هم نزنید ممکن است یک طرف بادام زمینی ها بیشتر پخته و یا حتی بسوزد.
با شعله کم، حدود ۸-۱۰ دقیقه بادام زمینی ها را حرارت داده و هم بزنید. زمان دقیق به اندازه بادام زمینی ها بستگی دارد.

هنگامی که بادام زمینی سر‌که برشته می شوند صدای ترق تروق ایجاد می کنند که در این هنگام وقت اضافه کردن سرکه است. وقتی سرکه اضافه شد بعد از ۴-۵ دقیقه بوی برشتگی بادام زمینی ها با سرکه به مشام خواهد رسید.

بادام زمینی سرکه ای

فروش کلی بادام

بادام زمینی سر‌که با مقرون به صرفه ترین قیمت ها به صورت کلی و عمده در سایت فروش آنلاین جهت دست رسی همه مردم ایران به فروش می رسد. شما می توانید همین حالا جهت خرید بادام سرکه ای و همچنین بادام طعم دار اقدام کنید.

همچنین  مرغوب ترین انواع بادام و بادام زمینی سر‌که را از ما خرید کنید.
به علت فروش مستقیم و بدون واسطه قیمت های ارائه شده ما بسیار ارزان و مقرون به صرفه می باشد. پس فرصت را از دست نداده و برای خرید ایده آل تان همین حالا دست به کار شوید.

برای اطمینان از اینکه آیا به طعم دلخواه رسیده است یا نه یکی دو عدد بادام زمینی را با قاشق بردارید و اجازه دهید تا خنک شود.

سپس آن را بین انگشت شست و سبابه مالش دهید. اگر پوست آن به راحتی جدا شد، بادام زمینی بو داده سرکه ای آماده است.

 

بادام زمینی سرکه ای

فروش گز
بادام زمینی سعدی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

? مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین بادام زمینی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که بادام زمینی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
? کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
Call Now Buttonتماس بگیرید