مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انواع بادام زمینی آستانه اشرفیه

بادام زمینی آستانه اشرفیه

بادام زمینی آستانه اشرفیه

یکی از بهترین بادام زمینی هایی که مناسب صادرات نیز می باشد بادام زمینی صادراتی آستانه اشرفیه می باشد. با تجه به میزان تولید شهرستان آستانه اشرفیه برای تولید انواع بادام زمینی خام و برشته ظرفیت بسیار مناسبی برای صادرات در این شهرستان وجود دارد.

بادام زمینی آستانه اشرفیه
بادام زمینی آستانه اشرفیه

ویژگی های بادام زمینی صادراتی

  • بسته بندی بسیار مناسب
  • قیمت رقابتی در بازار های جهانی
  • داشتن ظاهر بسیار مناسب
  • داشتن طعم عالی
  • میزان موجودی مناسب برای صادرات

انواع بذر بادام زمینی موجود در کشور

در کشور ما در سال های اخیر با رشد روز افزون کشت بادام زمینی در مناطق مختلف بذر های زیادی نیز در کشور ما دیده شده و به همین جهت مشتریان به دنبال بهترین بذر برای کشت در منطقه خود می باشند. برای اینکه بهتر این موضوع را درک کنید و تفاوت بیشتر بذر های بادام زمینی را بشناسید کافیست با ما در تماس باشید تا برای شما تفاوت های بذرهای بادام زمینی را بزگو نماییم.

فروش بذر بادام زمینی درجه یک را می توانید با مشاورین ما تجربه نمایید جایی که با اطلاعات کامل ابتدا شما را در تولید بادام زمینی همراهیی و سپس برای خرید یک بادام زمینی باکیفیت برای کشت مناسبتان کمک می نمایند.

بذر بادام زمینی آستانه

همانطوری که می دانید بیشترین تولید بادام زمینی در شمال کشور صورت می گیرد و به همین جهت اگر شما بخواهید بذر بادام زمینی باکیفیتی را تهیه نمایید می توانید از طریق کشاورزان و عرضه کنندگان بذر در این مناطق اقدام نمایید. یکی از بزرگترین تولید کنندگان بادام زمینی در کشور شهرستان آستانه اشرفیه می باشد که با تولید بادام زمینی مناسب و درجه یک توانسته میزان قابل توجهی از بذر مورد نیاز کشاورزان در مناطق دیگر را تامین و تهیه نماید.

بادام زمینی آستانه اشرفیه
بادام زمینی آستانه اشرفیه

بذر های بادام زمینی آستانه اشرفیه از رقم وارداتی گرفته شده که دارای باردهی مناسب و البته طعم بسیار عالی به واسطه کشت در این منطقه می باشد. بذر بادام زمینی آستانه اشرفیه تنها بذر موجود در کشور نیست و می توان بذرهای دیگری را نیز در کشور ما یافت کرد که در نقاط مختلف مورد کشت قرار می گیرند.

به یاد داشته باشید که بذر بادام زمینی آستانه اشرفیه را به صورت اصل و حتماٌ باکیفیت را تهیه کنید زیرا بذرهای مختلفی در کشور وجود دارد که به نام بذر بادام زمینی آستانه اشرفیه به فروش میرسند.

مهدی سعدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

phone icon مشاور فروش مجموعه سعدی: 09193459761

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید