مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

فروشنده بادام زمینی برشته شده

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید کنندگان بادام‌زمینی برشته شدهبسته بندی بادام زمینیقیمت بادام‌ زمینی برشته در سالیان اخیر
بادام زمینی برشته شده

بادام‌زمینی برشته شده در بسته بندی های جذاب و با رعایت استانداردها و نکات بهداشتی به بازار عرضه می شود. آیا برندهای فروشنده انواع بادام زمینی بو داده را می شناسید؟ بهترین بادام زمینی از چه ویژگی هایی برخوردار می باشد؟

 بادام‌زمینی برشته شده

تولید کنندگان بادام‌زمینی برشته شده

در ایران، انواع بادام زمینی برشته، طعم دار، روکش دار و … با برندها و نام های تجاری مختلفی روانه بازار فروش می شوند. اگر قصد خرید بادام زمینی خوش طعم و خوشمزه ای را دارید، توصیه می کنیم که اول از هر چیزی، بهترین تولید کنندگان بادام زمینی برشته در بازار داخلی را بشناسید.

البته در سوپرمارکت ها و هایپرمارکت ها، بهترین بادام زمینی برشته خارجی هم وجود دارد که قیمت خرید آن به نسبت بادام زمینی های تولید ایران بسیار بالاتر می باشد.
تولید کنندگان داخلی بادام زمینی برشته عبارتند از:

 • بارجیل
 • مزمز
 • عرشیا و دیگر نام های تجاری از این قبیل.

البته این تولید کنندگان و فروشنده ها، در بسته بندی هایی با وزن های مشخص انواع بادام زمینی را به بازار عرضه می دارند. هستند تولید کنندگانی که بادام زمینی برشته را با بهترین کیفیت به صورت فله ای در اختیار مصرف کننده قرار می دهند.

بسته بندی بادام زمینی

برای مصارف شخصی، بادام زمینی بسته بندی شده و برای صادرات یا مصرف در کارخانه های تولید مواد غذایی، خرید عمده بادام زمینی به صورت فله ای را پیشنهاد می کنیم. قیمت خرید بادام زمینی های بسته بندی شده و فله ای با یکدیگر بسیار متفاوت می باشد.

بادام زمینی یکی از آجیل ها و خشکبار پرطرفدار می باشد.  خوردن آن با خواص بسیاری همراه می باشد. بادام زمینی به شکل های مختلفی در بازار قابل خریداری می باشد. مثل:

 • بادام زمینی برشته شده یا بو داده
 • بادام زمینی خام
 • بادام زمینی روکش دار در طعم های مختلف

بادام زمینی برشته در اینجا موضوع بحث ماست. خیلی از برندهای تولید کننده تنقلات و آجیل، آن را با طعم های مختلفی روانه بازار فروش می کنند. از طعم های مختلف بادام زمینی برشته در بازار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. بادام زمینی برشته نمکی
 2. بادام زمینی برشته فلفلی
 3. بادام زمینی برشته سرکه ای و غیره.

بادام زمینی برشته شده

قیمت بادام‌ زمینی برشته در سالیان اخیر

بادام زمینی در بازار فروش از قیمت مشخصی برخوردار نیست. در هر منطقه ای که تولید بادام زمینی انجام می شود. شرایط متفاوت بوده و همین مسئله باعث می شود تا تفاوت کیفیتی وجود داشته باشد.

بی شک می دانید که تفاوت کیفیتی، تفاوت قیمت بادام زمینی برشته را سبب شده و صد البته این تنها پارامتر تاثیرگذار بر قیمت بادام زمینی برشته در سالیان اخیر نیست. در اینجا برای کسانیکه قصد خرید عمده و فله بادام زمینی را دارند، علل نوسان قیمت ها را بیان خواهیم کرد:

 1. میزان تولید بادام زمینی در بازار داخلی: شرایط آب و هوایی و مواردی از این قبیل باعث می شود که سالیانه میزان تولید بادام زمینی در کشور متفاوت باشد. اگر تولید کم و تقاضا بالا باشد، قیمت بادام زمینی با افزایش همراه خواهد بود.
 2. میزان تقاضای بادام زمینی: جدای از متقاضیان داخلی انواع بادام زمینی، متقاضیان خارجی هم برای بادام زمینی ایرانی وجود دارد. هر چه متقاضی برای بادام زمینی افزایش پیدا کند در صورتیکه میزان تولید آن ثابت باشد. قیمت در بازار فروش افزایش پیدا خواهد کرد.
 3. صادرات و واردات بادام زمینی: بادام زمینی ایرانی به خاطر داشتن بهترین سطح کیفیت، متقاضیان خارجی زیادی دارد. از طرفی، وارد کنندگانی به صورت قاچاقی بادام زمینی های خارجی را در بازار داخلی توزیع می کنند.
 4. میزان صادرات و واردات بادام زمینی تاثیر بسیاری بر قیمت آن در بازار فروش خواهد گذاشت. عوامل تاثیرگذار بر قیمت خرید و فروش بادام زمینی برشته شده در بازار زیاد است که به معرفی همین چند نمونه بسنده کردیم.
 5. قیمت بادام‌ زمینی برشته در سالیان اخیر
مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.