مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

خرید بادام زمینی خام با پوست

آنچه در این مقاله می خوانید...

خشک بودن بادام زمینیبادام زمینی نمکی با پوستهمه چیز درباره ی بادام‌زمینی خام با پوست خرید بادام‌زمینی خام با پوست
بادام‌زمینی خام با پوست

بادام‌زمینی خام با پوست ، یکی از بهترین خریدهایی خواهد بود که اگر به دنبال بادام زمینی با کیفیت و خوش طعم می گردید، آن را تجربه خواهید کرد.

به طور کلی، انواع مختلفی از بادام زمینی در سراسر جهان وجود دارد که هر کدام، طرفداران مخصوص به خود را دارند.

امّا در این میان برخی از آن انواع، فروش بیشتر و صادرات بیشتری را تجربه می کنند. یکی از این انواع بادام زمینی که نه تنها در ایران بلکه در کشورهایی همانند عراق، سودان، آمریکا، چین و هند هم از محبوبیت بالایی برخوردار است.

اگر قصد خرید بادام زمینی عراقی را دارید، حتما مقاله “قیمت بادام زمینی درجه یک عراقی” را بخوانید.

بادام‌زمینی خام با پوست

خشک بودن بادام زمینی

یکی از مواردی که سبب محبوبیت این نوع بادام ها شده است، خشک بودن آن ها است. اگر چه باز هم بین بومی بودن یا غیربومی بودن این بادام ها تفاوت است. بدین رو باز هم بادام های آستانه اشرفیه در گیلان، از این ویژگی به طور ویژه ای برخوردار هستند.

بسیاری از افراد معتقدند که اگر بادام بدون پوست باشد، به دلیل قرار گرفتن در محیط، طعم و کیفیت آن تغییر می کند.

نه اینکه بگوییم این تغییر، سبب بد شدن بادام می شود. اما خریدارانی هم وجود دارند که می خواهند بادام را با همان طعم و کیفیت اصلی و اولیه خود، مصرف کنند.

بنابراین باید به سه مورد زیر درباره ویژگی خشک بودن بادام زمینی با پوست توجه کرد:

  1. قیمت مناسب تر
  2. طعم اصلی و اولیه
  3. کیفیت اصلی و اولیه

مورد دیگری که در موارد فوق به آن اشاره کردیم، قیمت مناسب تر این نوع بادام زمینی نسبت به بادام زمینی بدون پوست می باشد.

از آنجایی که هزینه ها و خدمات تولید تا مصرف بادام‌زمینی خام با پوست نسبت به بادام زمینی بدون پوست کمتر می باشد. انتظار می رود قیمت خرید بادام زمینی با پوست، کمتر باشد.

البته این مورد تنها برای بادام زمینی نیست و تخمه، فندق، گردو و بادام درختی هم از این قانون در قیمت خود تبعیت می کنند.

همچنین خشک بودن بادام، قیمت آن را تحت تاثیر قرار می دهد. چرا که در سراسر جهان، از فناوری های سنتی و صعنتی بسیاری استفاده می شود تا یک بادام را به این شکل، تبدیل کنند.

بادام‌زمینی خام

بادام زمینی نمکی با پوست

اگر به این نوع بادام زمینی ها دقت کرده باشید، متوجه می شوید که نمک بر روی پوست آن ها می باشد. اغلب مغز آن ها هم، مزه ای نمکی به خود گرفته است.

بنابراین اگر به دنبال بادام زمینی شور مزه هستید، خرید این نوع بادام می تواند نیاز شما را برطرف سازد.

اکثر کارخانه و کارگاه هایی که قصد تولید محصولاتی را دارند که مواد اصلی آن بادام زمینی است. یا در ترکیبات آن از بادام زمینی استفاده شده، این نوع را ترجیه می دهند.

یکی از مهم ترین دلایل این کار، قیمت پایین تری است که پیش تر به آن اشاره کردیم.

اکثر کارخانه هایی که می خواهند مزه ای شور از بادام زمینی را به مشتریان خود عرضه کنند. اقدام به خرید بادام زمینی با پوست می کنند.

بدین ترتیب هزینه انجام این کار، یعنی شور کردن بادام زمینی، از عهده آن ها خارج شده و بدین ترتیب هزینه تولید محصول کاهش و بازه حاشیه سود افزایش می یابد.

در قنادی ها نیز، از بادام‌زمینی خام با پوست به صورت گسترده استفاده می شود. از محصولات کوچک گرفته تا بزرگ، اکثرا در محتویات خود، بادام زمینی را دارند.

بادام‌زمینی

 

همه چیز درباره ی بادام‌زمینی خام با پوست

بادام زمینی، دارای مقدار بسیار زیادی ویتامین E می باشد. پزشکان تغذیه، همیشه خوردن آن را برای تقویت این ویتامین در بدن توصیه می کنند. پزشکان بادام زمینی را یکی از بهترین و غنی ترین منابع برای ویتامین E می دانند.

اگر چه هنوز این موضوع به اثبات نرسیده است. اما بسیاری بر این باورند که بادام‌زمینی خام با پوست، این امکان را فراهم می کند. تا مقدار بیشتری از ویتامین های موجود در بادام، به بدن منتقل شود.

البته اگر بادام زمینی بدون پوست، به درستی نگهداری نشود، قطعا این موضوع می تواند حقیقت داشته باشد.

این موضوع تا جایی اهمیت دارد که بسیاری به صورت عمده بادام زمینی ها را با پوست خریداری می کنند. و سپس خود، اقدام به استخراج مغزها از آن می کنند.

اما بادومیکو در هر دو نوع بادام با پوست و بادام بدون پوست، کیفیت را حفظ می کند. همچنین با رعایت روش های اصولی، از آسیب رسیدن به ظاهر و باطن بادام ها، جلوگیری می کند.

همچنین یکی دیگر از نگرانی هایی که در خرید عمده بادام بدون پوست وجود دارد. آسیب رسیدن به بادام ها و خرد شدن آن ها است.

بدیهی است که اگر بادام زمینی با پوست باشد. این آسیب پذیری بهینه شده و به حداقل می رسد. بنابراین کمترین مشکلی از آن را شاهد خواهید بود.

بادام‌زمینی خام با پوست

 خرید بادام‌زمینی خام با پوست

مطابق گفته هایمان در بخش های بالا، به این نتیجه می رسیم که خرید بادام‌زمینی خام با پوست، نیازمند رعایت مواردی است  بایستی به آن ها توجه ویژه ای داشته باشیم.

بادام‌زمینی خام با پوست، ویژگی هایی همانند شوری، خشکی و حفظ کیفیت و طعم را دارا است.

اگرچه به این موضوع اشاره کردیم که اگر به درستی و با روش های اصولی از بادام زمینی بدون پوست، مراقبت شود، می توان کاهش کیفیت و طعم و یا حتی تغییر طعم و کیفیت بدون در نظر گرفتن خوب یا بد بودن آن، به حداقل رساند.

اگر خرید بادام به صورت عمده صورت بگیرد. قطعا قیمت کاهش پیدا می کند. این در حالی است که بادام زمینی با پوست، خود از قیمت پایین تری نسبت به بادام زمینی بدون پوست برخوردار است.

بنابراین به نظر می رسد انتخاب خرید بادام زمینی با پوست، می تواند انتخاب به صرفه و مناسبی هم برای مصارف شخصی و هم برای مصارف تجاری باشد.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش، با شماره های زیر تماس حاصل نمایید. و با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت، بادام زمینی مورد نظر خود را تحویل بگیرید.

بادام‌زمینی

فروش گز
بادام زمینی سعدی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

? مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین بادام زمینی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که بادام زمینی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
? کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید