مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

حراجی بادام زمینی خام در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت بادام زمینی خام و فروشگاه های معتبر در کشورفروش بادام‌زمینی به قیمت روز در کشورخرید فله ای بادام‌زمینی 
بادام‌زمینی خام در کشور

حراجی بادام‌زمینی خام در کشور مقدار بسیار زیادی می باشد. استان گیلان تولید کننده این محصول است که خرید بادام زمینی در این استان جزو حراجی ها است . استان گیلان تولید کننده این محصول در مقدار بسیار زیادی می باشد.

خرید از این استان مانند خرید بادام زمینی در حراجی است، زیرا با حذف واسطه ها شما فقط پرداخت کننده قیمت اصلی این محصول هستید. فروشگاه های اینترنتی نیز در زمان های خاص، محصولات  سوپر مارکتی خود را در تخفیف قرار می دهند. می توان در این روزهای حراج، بادام زمینی را با قیمت مناسب تهیه کرد.

حراجی بادام زمینی خام در کشور

قیمت بادام زمینی خام و فروشگاه های معتبر در کشور

برای آگاهی از قیمت بادام زمینی خام و خرید آن می توانید سری به فروشگاه خشکبار عرضه کننده این محصول بزنید. با این حال ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای صرفه جویی در وقت و هزینه از فروشگاه های خرید اینترنتی آجیل بهره ببرید. این فروشگاه ها هم به صورت خرده فروشی و هم فروش عمده خشکبار فعالیت دارند.

بادام‌زمینی خام در کشور گیاهی از تیره سویا و لوبیاست. همینطور در ایران قطب تولید این محصول در شمال کشور قرار دارد. از عوامل تاثیر گذار در کیفیت بادام زمینی، تازگی آن است که می تواند طعمی دلچسب و خوش مزه با خود به همراه داشته باشد.  این امر وجه تمایز یک بادام زمینی مرغوب با سایر بادام زمینی ها است. به هیمن دلیل اکثر مصرف کنندگان به این امر تاکید دارند.

فروش بادام‌زمینی به قیمت روز در کشور

با توجه به اوضاع کنونی و وضعیت نوسان وار قیمت ها نمیتوان قیمت دقیق و مشخصی برای هر محصول عنوان کرد اما به طور کلی قیمت هرکیلو بادام زمینی درجه یک ۳۵۰۰۰ تومان تا ۴۲۰۰۰ تومان تخمین زده می شود. هر کیلو بادام زمینی درجه دوم بین ۲۲۰۰۰ تا ۲۶۰۰۰ تومان می باشد.

خرید فله ای بادام‌زمینی 

با توجه به نیاز مشتریان بادام زمینی می تواند به شکل های مختلفی فرآوری و پخش گردد. از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بادام زمینی غلاف دار

بادام زمینی بو داده

بادام زمینی شور

بادام زمینی خام

اگر قصد فروش عمده بادام زمینی خام در بین خشکبار فروشان یا آجیل فروشان را دارید یا می خواهید برای صادرات آن اقدام کنید بهتر است سفری به آستانه اشرفیه یا پارس آباد داشته باشید.  آن را به صورت عمده و بدون واسطه از آن مکان تهیه کنید. خرید فله ای بادام زمینی از چند جهت حائز اهمیت است.  مهم ترین ان ها قیمت مناسبی است که شما به ازای دریافت این محصول پرداخت می کنید.

خرید فله ای بادام زمینی خام

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *