مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

قیمت بادام زمینی سبز در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

بادام زمینی سبز چه ویژگی هایی دارد؟خرید این محصول با کیفیت
قیمت بادام زمینی سبز در بازار

قیمت بادام‌زمینی سبز در بازار با توجه به طعم ، رنگ و کیفیت می تواند متفاوت باشد. این محصول به دو صوت خام و بو داده در بازارموجود است.

بادام زمینی سبز چه ویژگی هایی دارد؟

بادام زمینی سبز یکی از انواع حبوبات می‌باشد. بوته گیاه بادام زمینی یک ساله است. به طول ۳۰ تا ۵۰ سانتی متر می باشد و ساقه این گیاه به صورت مستقیم و راست رشد می کند.
بادام زمینی در آب و هوای مرطوب به بهترین صورت ممکن رشد می کند. بنظر می رسد کشت بادام زمینی برای شهر های شمالی و جنوبی مناسب است.

علت اینکه این گیاه را بادام زمینی می نامند این است که بعد از گل دهی، ﮔﻞ اﻳﻦ ﮔﻴﺎه ﻗﺒﻞ از ﻣﻴﻮه دادن ﺑﻪ ﺳﻤﺖ زﻣﻴﻦ ﺧﻢ میﺷـﻮد. بادام زمینی در داخل خاک شکل می گیرد.
بادام زمینی سبز داری پروتئین و کالری می‌باشد. انرژی مورد نیاز بدن را نیز تأمین می نماید در نتیجه آجیل پرطرفداری است.بادام زمینی تازه دارای رنگ شفاف می‌باشد.

همچنین دارای عطر و بوی خوب و سایز مناسب، بدون فرورفتگی یا کرم خوردگی می باشد. هرچه بادام‌زمینی تازه تر باشد دارای خواص بیشتر و طعم دلپذیر تری می باشد.
آیا می دانید فروشنده بادام زمینی سبز و تازه از چه روش هایی برای فروش استفاده می کند؟

بادام زمینی سبز

خرید این محصول با کیفیت

در بازار می توان بادام های باکیفیت و یا متوسطی را دید که از لحاظ ظاهر و یا طعم بسیار متفاوت هستند. در نتیجه بادام‌زمینی سبز دارای قیمت های مختلف می باشد.
هرچه کیفیت محصول بالاتر رود قیمت آن نیز متناسب با کیفیت رو به افزایش می گذارد. مشتری می تواند با مراجعه حضوری یا غیر حضوری و با انتخاب نوع بادام زمینی خود که به دو دسته بادام زمینی خام و با پوست یا بدون پوست با طعم های مختلف قابل تقسیم بندی می گردد، بادام زمینی دلخواه خود را تهیه نماید
اما خرید اینترنتی به دلیل داشتن مزایایی از جمله موارد ذیل، از بهترین نوع خریدی است که مشتری می تواند با انتخاب یکی از سایت های مربوطه، بادام زمینی دلخواه خود را انتخاب کرده و بخرد:

  • حذف واسطه ها و خرید ارزان تر
  • امکان خرید به صورت ۲۴ ساعته
  • امکان خرید به صورت بسته بندی یا فله ای
  • صرفه جویی در وقت
  • کاهش هزینه ی رفت و آمد

بازرگانی خرید بادام زمینی با پوست

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.