مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

فروشگاه بادام زمینی شور فله

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل کاشت بادام زمینیبادام زمینی شوربزرگترین فروشنده بادام زمینی
فروشگاه بادام زمینی شور فله

بادام‌زمینی شور فله یکی از خوشمزه ترین انواع تنقلات می باشد. تقاضا برای خرید آن در بازار های داخلی به صورت فله دزیاد می باشد.

بادام زمینی شور فله دارای قیمت مقرون به صرفه ای می‌باشد. محصول فوق به صورت عمده در بازار خرید و فروش می شود. قیمت عمده این نوع بادام زمینی در سطح مناسب و مقرون به صرفه ای می باشد و همه افراد می توانند آن را تهیه نمایند.

مراحل کاشت بادام زمینی

برای کاشت بادام زمینی بهتر است در ماه های اسفند و اردیبهشت اقدام نمود تا از یخ زدگی گیاه جلوگیری شود.
مراحل کاشت بادام زمینی بدین صورت می باشد. ابتدا بذرهای خام بادام زمینی را در فاصله منظم و مشخص در زمین کشاورزی می کارند.  برای این منظور عمق خاک را به مقدار لازم کنده و بادام را داخل آن قرار می دهند. روی آن خاک می ریزند.

بادام‌زمینی شور فله را باید در فواصل مشخصی آبیاری کرد. این گیاه نیاز به آبیاری منظم دارد. خاک اطراف آن باید مرطوب باشد، ولی از آبیاری بیش از حد باید جلوگیری شود.
هنگامی که بادام ‌زمینی به طرف زمین خم شد، نشانه ثمردهی گیاه است. هر چند وقت یکبار باید خاک اطراف بوته بادام زمینی را شخم زد.  به این عمل خاک پا می گویند.

این عمل برای رساندن املاح و مواد مغذی به گیاه بسیار موثر است. هنگام رسیدن گیاه غلاف آن به رنگ آجری در می آید. نمایان شدن برگ های بادام زمینی به رنگ تیره و ریختن برگ ها نشان از رسیدن بادام دارد، و باید در این زمان بادام را برداشت کرد.
برای برداشت این گیاه ابتدا بوته را از خاک بیرون می‌آورند. منتظر خشک شدن آن می مانند، سپس دانه ها را از پوسته در می آورند.

 

بادام زمینی شور

بزرگترین فروشنده بادام زمینی

بزرگترین فروشنده بادام زمینی شور فله این محصول درجه یک را به صورت عمده ای به بازار عرضه می کنند. قیمت تولیدی این کالای ارزشمند با توجه به شیوه تولید آن محاسبه می گردد.

بزرگترین فروشنده بادام، این محصول را به صورت کلی تهیه و به بازارهای داخلی عرضه می کنند.تولید کلی و انبوه این محصول به رفع نیازهای مصرف کنندگان داخلی بسیار کمک می کند.
به علت شرایط بد اقتصادی، مردم به دنبال خرید از فروشگاه بادام ارزان هستند. بادام ارزان لزوماً بادامی نمی باشد، که از کیفیت پایینی برخوردار است. فروشگاه هایی هستند، که بادام را به قیمت پایین به خریداران اصلی عرضه می نمایند.

فروشگاه بادام زمینی شور فله آماده ارائه خدمات خرید و فروش انواع بادام به اکثر نقاط کشور ایران می باشد.

بادام زمینی شور فله