مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

عمده فروشی بادام‌زمینی غلاف دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاریخچه کشت بادام‌زمینی غلاف دارتولید کلی بادام‌زمینی
بادام‌زمینی غلاف دار

بادام‌زمینی غلاف دار ارزان با کیفیت را از معتبرترین عمده فروشی بادام زمینی در کشور خرید کنید. این مرکز فروش عمده بادام زمینی باغلاف آسانترین شیوه‌های خرید را برای راحتی شما در نظر گرفته است.

تاریخچه کشت بادام‌زمینی غلاف دار

بادام زمینی با نام‌های علمی و اختصاری گیاهی است که در نواحی گرم و نیمه معتدل کشت می‌شود.  گیاهی است از تیره نخودیان و دارای ساقه کوتاه و یکساله می باشد.
تاریخچه بادام زمینی غلاف دار به احتمال زیاد به منطقه‌ای در آمریکای جنوبی واقع در حد فاصل بین آرژانتین و بولیوی برمی گردد.

گزارش ها حاکی از آن است که قدیمی‌ترین نواحی کشتبادام‌زمینی غلاف دار به جوامع بومی پرو که در دو تا سه هزار سال قبل از میلاد و قبل از کشف آمریکا در آنجا ساکن بوده‌اند نیز برمی گردد.
ظاهرا در قرن شانزدهم میلادی به وسیله پرتغالی‌ها از برزیل به آفریقای غربی و یا از طریق ساحل غربی آمریکا به آسیا، آفریقا راه یافته است.
امروزه می‌توان آفریقا را مرکز اساسی تولید انواع متنوع بادام‌زمینی غلاف دار دانست. این دانه روغنی طوری در قاره آفریقا جا افتاده که بسیاری ار آفریقایی‌ها باور ندارند که بادام زمینی یک محصول وارداتی به این قاره بوده است.

امروزه هند، چین، ایلات متحده آمریکا، سنگال، نیجیریه و اندونزی از مهمترین تولید کنندگان بادام‌زمینی غلاف دار در جهان بشمار می‌روند.
گسترده‌گی کشت بادام زمینی با غلاف در کشور هند بطوری است که ۴۵ درصد دانه‌های روغنی تولید شده در این کشور مربوط به بادام زمینی می‌باشد و در برابر این کشورها کشور فرانسه بزرگترین تولید کننده بادام زمینی در دنیا است و در سال حدود دو میلیون تن بادام زمینی از کشور‌های مختلف خریداری می‌کند.
شایان ذکر است که دانه این گیاه از نظر روغن گیری بسیار خوب است.

بادام زمینی با غلاف

تولید کلی بادام‌زمینی

همانطور که گفتیم برای تولید و کاشت بادام زمینی آب و هوای گرم مناسب می‌باشد.با توجه به تولید کنندگان عمده بادام‌زمینی غلاف دار در سطح دنیا نیز این نکته بخوبی مشخص است.

تمامی کشورهای تولید کننده جز کشورهایی هستند که دارای آب و هوای گرم و یا معتدل می باشند.
بادام زمینی دارای انواع مختلفی است که ۴ نوع آن دارای محبوبیت بیشتری در دنیا هستند.

این ۴ مورد که عبارتند از؛ اسپانیایی، رونده، ویرجینیا، و والنسیا. علاوه بر اینها انواع قرمز و سفید تنسی هم وجود دارد. بیشترین سهم بادام زمینی تولید شده مربوط به موارد ذکر شده است.

مرکز فروش ما در امر پخش بادام‌زمینی غلاف دار، در کشور عنوان برترین عرضه کننده این محصول را دارد.

رضایت مشتریان ما باعث شده است که ما بتوانیم بزرگترین مرکز، را در زمینه پخش بادام زمینی راه اندازی کنیم.
شما نیز می‌توانید به این مجموعه بزرگ ما بپیوندید، کافیست فقط یک بار از ما خرید کنید. کیفیت بالای محصولات ما شما را مشتری دایمی این مرکز فروش بادام‌زمینی غلاف دار خواهد کرد.

بادام زمینی با غلاف

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.