مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

فروش وسیع بادام زمینی مزه دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

بادام زمینی ۱۰ کیلوییصادرات عمده این محصول
فروش وسیع بادام زمینی مزه دار

بادام‌زمینی مزه‌دار علاوه بر پاسخگو بودن به بازار داخلی، می تواند مستقیماً وارد بازار صادرات خشکبار کشور شود. این محصول کیفیت بالایی دارد.

مرکز توزیع بادام زمینی اعلا

 

بادام زمینی ۱۰ کیلویی

خرید عمده ی بادام زمینی در بسته بندی های مختلف ۱۰ کیلویی هم برای خریدار و هم برای فروشنده می تواند، سودآوری خوبی را به همراه داشته باشد.
خریداران محترم می توانند، بادام زمینی را در بسته های ده کیلویی فله خریداری کنند. همچنین بسته بندی چند گرمی از شرکت توزیع این محصول با کیفیتی عالی در بازار موجود می‌باشد.

مزایای بادام زمینی مختص به یک نوع آن نمی باشد. عزیزان با توجه به علایق خود می توانند، از بادام زمینی خام یا از بادام زمینی بو داده و یا از فرآورده های آن بهره ببرند.

فروش وسیع بادام زمینی مزه دار، در انواع مختلفی صورت می پذیرد. این تنوع هم در نوع بسته بندی و هم در طعم آن ها وجود دارد. به همین سبب اختلاف در قیمت فروش بادام زمینی روکش دار در بازار وجود دارد.
مرکز فروش خشکبار، علاوه بر فروش حضوری، فروش وسیع بادام زمینی مزه دار را به صورت اینترنتی فراهم نموده است.

خشکبار از جمله بادام‌زمینی مزه‌دار با استفاده از روش های نوین طعم دار می‌شوند. استفاده از این روش موجب جلب رضایت قشر بی شماری از مشتریان خود شده است. با مزه دار کردن بادام زمینی با روش های مختلف سلایق بیشتری را پوشش می دهد.
بادام زمینی روکش دار در انواع طعم های باربیکیو، پنیری، تند و فلفلی… از محبوب ترین بادام زمینی های طعم دار به شمار می روند.
بادام زمینی سرشار از ویتامین e می‌باشد. مصرف آن می تواند، نیاز بدن را به این ویتامین تا حد زیادی تامین نماید. محققان  به این نتیجه رسیده اند، که مصرف بادام زمینی، حداقل ۴ مرتبه در هفته احتمال خطر سکته قلبی را کاهش می دهد.

 

بادام زمینی با پوست

صادرات عمده این محصول

بادام زمینی پرتقاضا و با کیفی ایران علاوه بر پاسخگو بودن به بازار داخلی، می تواند مستقیماً وارد بازار صادرات خشکبار کشور شود.
بادام بازار پایتخت این محصول پر خاصیت را در انواع و اقسام مختلف تولید و روانه بازار های داخلی و خارجی می نماید.

فروش عمده بادام زمینی که عموماً توسط بادام کاران مناطق شمالی کشور تولید و تامین می شود، می تواند رونق زیادی به چرخه اشتغال زایی و صادرات عمده خشکبار در کشور بدهد.

تاثیر مستقیمی و غیر مستقیمی در بهبود رونق اقتصادی کشور داشته باشد. بادام زمینی آستانه اشرفیه، بیشترین حجم صادرات عمده بادام زمینی را در ایران به خود اختصاص داده است.

بادام زمینی خام

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.