مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بادام زمینی ارگانیک – عرضه بادام زمینی تجاری

بادام زمینی ارگانیک

بادام زمینی ارگانیک

واردات اروپایی بادام زمینی ارگانیک تقریباً کاملاً از کشور چین است ، از شماری از صادر کنندگان و تولید کنندگان. بادام زمینی ارگانیک ایالات متحده به دلیل گران بودن آنها به سختی به بازار اتحادیه اروپا می رسد. قیمت بادام زمینی ارگانیک چین اخیراً به ۱٫۰۵۰-۱٫۱۰۰ دلار در هر تن افزایش یافته است ، که “حق بیمه ارگانیک” ۲۰۰ تا ۲۵۰ دلار آمریکا است.

بادام زمینی های Fairtrade از زامبیا ، مالاوی و موزامبیک تهیه می شوند ، جایی که آنها با قیمت های بسیار پایین تر از ۵۰۰ تا ۶۰۰ دلار در هر تن تجارت می شوند. این قیمت ها مربوط به تجارت مستقیم با تولید کنندگان در مواردی است که واردکنندگان و مروج این پروژه سرمایه گذاری های قابل توجهی در سازماندهی زنجیره تأمین داشته اند. برای این تولید کنندگان ، صرف دسترسی به بازار ممکن است یک مزیت مهم باشد.

فرصت ها و محدودیت های بادام زمینی اوگاندا

اوگاندا یک تولید کننده بادام زمینی متوسط ​​است ، اما تولید آن تقریباً به طور کامل در داخل کشور مصرف می شود. این تولید شامل ۸۰ درصد از گونه های منطقه ای Red Beauty ، Bukene و Roxo است که در بازارهای جهانی ناشناخته اند ، اما توسط یکی از واردکنندگان اروپایی بسیار مرفه تلقی می شد.

بادام زمینی ارگانیک
بادام زمینی ارگانیک

بازار ارگانیک نسبتاً نسبت به انواع ناشناخته باز است ، به شرط اینکه طعم و کیفیت آن مطابق استفاده دلخواه ، یعنی کباب کردن و نمک زدن ، کره بادام زمینی (آسیاب کردن) یا دیگر پردازشها باشد. محدودیتهای عمده صادرات بادام زمینی اوگاندا در واقع خطر آفلاتوکسین و سطح قیمت داخلی بر خلاف قیمت های بازار جهانی است.

افلاتوکسین

مقررات اتحادیه اروپا (هماهنگ) در مورد آفلاتوکسین از سخت ترین موارد در جهان است. تشخیص آفلاتوکسین ممکن است در رد محموله باشد که هزینه آن معمولاً توسط صادرکننده متولد می شود. اگرچه ممکن است آفلاتوکسین در مجموعه اولیه آزمایشات تشخیص داده نشود ، اما باید انتظار داشت که قارچها به طور اتفاقی یا حتی مرتباً در اوگاندا ظاهر شوند ، همانطور که در سایر کشورها انجام می شود. در این راستا ، نبود سوابق در مورد آفلاتوکسین یک محدودیت فوری برای برنامه ریزی صادرات است ، زیرا کمیت خطر را غیرممکن می کند. بنابراین توصیه می شود برای جستجوی داده های اضافی درباره وقوع قارچ عامل ایجاد آفلاتوکسین و وجود سازه هایی برای نظارت و کنترل استفاده کنید.

مهدی سعدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

phone icon مشاور فروش مجموعه سعدی: 09193459761

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید