مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

قیمت بادام زمینی ایرانی در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین بادامخواص و فواید بادام زمینی۲ روش تازه نگه داشتن بادام زمینی
بادام زمینی با‌غلاف

بادام زمینی ایرانی از غنی ترین خوراکی های درختی است که مرغوب ترن و گران ترین نوع آن، در آستانه اشرفیه کشت می شود. همچنین خریداران بیشتری دارد. مواد مغذی در این خوراکی، خواص فوق العاده ای مثل کلسترول، پروتئین، کربوهیدرات، آنتی اکسیدان، نیاسین، ویتامین محلول در چربی و آب، مواد معدنی و چربی دارند.

جالبه بدانید که بادام زمینی، یکی از مهمترین و اصلی ترین خوراکی ها در رژیم غذایی افرادی است. بنابراین استرس و فشار زیادی در طول روز تحمل می کنند. همینطور با کمبود شدید ویتامین ها مواجه می شوند، به ویژه ورزشکاران که فشار های جسمی قابل توجهی روی آن ها وجود دارد.

بادام زمینی پوست دار

بهترین بادام

بهترین بادام زمینی ایرانی در آستانه اشرفیه به عمل می آید. این محصول مرغوب ترین کیفیت و بالاترین قیمت را به خود اختصاص داده است.

در کل، تمام بادام زمینی ها به شکل با پوسته و بدون پوسته هستند که در انواع خام، بود داده و خرد شده در بازار وجود دارند. بهتر است از بادام زمینی هایی با پوست استفاده کنید. مقدار زیادی آنتی اکسیدان در آن ها وجود دارد.

حدود ۲۲ درصد آنتی اکسیدان در بادام زمینی های بوداده بیشتر از انواع دیگر است که مقدار قابل توجهی نسبت به توت فرنگی و تمشک است. بعد از بادام زمینی با پوست، بیشترین میزان مصرف را در بین مردم دارد.

خواص و فواید بادام زمینی

  1. کاهش کلسترول خون
  2. کاهش خطر بیماری های قلبی و عروقی و سرطان هایی مثل سرطان روده
  3. افزایش کارکرد مغز
  4. بهبود استخوان ها با فراوانی آهن و کلسیم موجود در بادام زمینی
  5. خواص زیبایی با حفظ رنگدانه های مو، قطع ریزش مو و درمان التهابات و لک های پوستی
  6. کاهش وزن

۲ روش تازه نگه داشتن بادام زمینی

بهترین روش مصرف بادام زمینی ایرانی این است که به صورت مرتب، مقدار نیاز کوتاه مدتتان را خریداری کنید که مواد تازه تری مصرف کنید. از این جهت که دسترسی به خشکبار در ایران بسیار راحت است. درصورت اتمام آن، می توانید از طریق خرید اینترنتی، خیلی سریع دسترسی به بادام زمینی داشته باشد.

خوشبختانه روش هایی نیز وجود دارد تا بتوانید مقدار زیادی بادام زمینی برای مدت طولانی نگهداری و ذخیره کنید. به طوری که کیفیت و طعم پوست آن تغییری نکند.

بهتر است بادام زمینی ها را به جای نگهداری در صندوق، داخل ظروف هوادهی در یخچال یا فریزر قرار دهید. با دمای نامناسب و گرم، پوچ و پیر نشوند.

روش دوم این است که بادام زمینی بودداده داشته باشید که برای اینکار، می توانید مستقیما اقدام به تهیه این نوع کنید یا در منزل، بادام زمینی ها را بوداده کنید.

بادام زمینی تازه

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.