مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

بادام زمینی با غلاف و خوشمزه

آنچه در این مقاله می خوانید...

بادام زمینی برشته درجه یکخواص و مزایای این محصول
بادام زمینی با غلاف و خوشمزه

بادام زمینی با‌غلاف خوشمزه، ارزش غذایی بالایی دارد. این محصول همان بادام زمینی خام می‌باشد و درصد بالایی پروتئین دارد و برای بدن مفید می‌باشد.

 

بادام زمینی برشته درجه یک

بادام زمینی با غلاف چیست ؟ آیا بادام زمینی با غلاف خوشمزه تر است؟ بادام زمینی غلافدار یا بدون غلاف باشد، ارزش غذایی آن متفاوت می باشد؟

بادام زمینی با غلاف در زیر زمین و داخل یک غلاف چوبی رشد میکند. این محصول درصد پروتئین بالایی دارد.هر غلاف یا همان محفظه چوبی را که باز میکنید معمولا دو عدد بادام زمینی مشاهده میشود.

بیشترین مقدار تولید بادام زمینی با غلاف که بسیار خوشمزه نیز هست در شهر آستانه تولید می‌شود. کیفیت بالای این محصول ، آن را سرشار از انرژی میکند.از مشتقات آن ، روغن بادام زمینی و کره بادام زمینی می باشد.

آیا میدانستید که بادام زمینی آجیل نیست؟ بادام زمینی باغلاف در دسته حبوبات جای می‌گیرد.  حبوباتی همچون نخود، لوبیا و عدس نیز در همین دسته جایگذاری میشوند.

دانه های کپسولی بادام زمینی در غلافی از کنف چوبی منظم و با فاصله قرار گرفته اند.

 

فروشندگان بهترین مغز خام

خواص و مزایای این محصول

بیشترین مزایای بادام زمینی باغلاف برای سلامتی، داشتن  اسید چرب های مختلفی ، از جمله اسید اولئیک، اسید استئاریک، اسید پالمیتیک و اسید لینولئیک می باشد. همچنین سطح نامتعادل اسید چرب ها می تواند برای سلامت خطرناک باشد.

بادام زمینی باغلاف مقدار مناسبی از این اسیدها را در خود دارد. این مواد می تواند از راه های متفاوتی به تقویت سلامت کمک کنند. بعلاوه ویتامین ها، مواد معدنی و ترکیبات ارگانیک دیگری که در روغن بادام زمینی وجود دارد نیز، برای سلامتی ما مفید هستند.

آنتی اکسیدان موجود در بادام زمینی باغلاف به نسبت چغندر، سیب و هویج بالاتر است . اگر احساس ضعف و خستگی می کنید مقداری بادام زمینی میل کنید. فسفر موجود در آن از بروز خستگی شما جلوگیری کند.

 

بادام زمینی با غلاف و خوشمزه

قیمت این محصول خوش مزهشرکت های بسیاری در زمینه خرید و فروش عمده بادام زمینی با غلاف فعالیت دارند. آنها قیمت گذاری را هم بر عهده گرفته اند. با اطلاع از آخرین قیمت بادام زمینی با غلاف می توانید شما نیز خرید مناسبی را انجام دهید.

بادام زمینی با‌غلاف خوشمزه با غلاف بسته به نوع ، کیفیت ، مرغوبیت و تمیزی غلاف آن قیمت گذاری می شود. در اوایل فصل تابستان  بوته های پر ریشه و پرغلاف بادام زمینی برداشت می‌شوند.

جهت سفارش بادام زمینی با غلاف به صوررت تازه و با کیفیت می توانید به صورت اینترنتی نیز  اقدام نمایید.

 

بادام زمینی با غلاف و خوشمزه

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *