مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

توزیع بادام زمینی تازه در گیلان

آنچه در این مقاله می خوانید...

میزان مصرف بادام زمینی تازهفروش بادام زمینی
صادرات بادام زمینی ممتاز

بادام زمینی تازه در گیلان به دلیل داشتن خواص و ارزش تغذیه ای بالا از مصرف و تقاضای بسیار زیادی در بازار برخوردار است. از این رو مشتریان همواره به دنبال این هستند که بتوانند نوع تازه این محصول را خریداری کنند. استان گیلان نیز به عنوان یکی از مهترین قطب های تولید و توزیع کننده بادام زمینی تازه در کشور به حساب می آید. مرغوب ترین نوع بادام را به جای جای ایران ارسال می کند.برای خرید بادام زمینی تازه می توان آن را از بازار بادام گیلان تهیه نمود.

میزان مصرف بادام زمینی تازه

بادام زمینی که از آن نیز تحت عنوان پسته شامی یاد می کنند. این محصول غنی از ویتامین و ریز مغذی هایست که می تواند سیستم ایمنی بدن را تقویت نماید. همچنین سلامتی را نصیب افراد کند. بر اساس تحقیقات به عمل آمده مصرف ۱۰ گرم از این مغز می تواند میزان مرگ و میر را تا ۲۳ درصد کاهش دهد. از این رو قرار گرفتن آن در سبد غذایی برای تمام گروه های سنی توصیه می شود. با این حال افراد در مصرف بادام زمینی نباید افراط کنند چرا که می تواند سبب بروز آلرژی نیز شود.

بادام زمینی تازه علاوه بر این که به عنوان یک آجیل و مغز مصرف می شود. همچنین برای روغن گیری مورد استفاده قرار می گیرد تا افراد بتوانند با سالاد و غذا آن را میل کنند. اما از بادام زمینی هایی که تازه نیستند و کیفیت پایینی دارند. معمولا در صنایع غیر خوراکی و به عنوان غذای دام استفاده می شود.

بادام زمینی تازه

فروش بادام زمینی

همان طور که اشاره کردیم بازار بادام گیلان، قطب خرید، فروش و توزیع بادام زمینی در کشور به حساب می آید. چرا که حجم بالایی از این محصول در آستانه اشرفیه تولید می گردد. از طریق یکسری نمایندگی های مجاز به بیشتر نقاط کشور ارسال می گردد.

آن دسته از افرادی که می خواهند بادام زمینی با کیفیت و تازه را به دست مشتری برسانند می توانند سری به بازار بادام در گیلان بزنند و به اندازه ای که می خواهند خرید نمایند، یا به جای این که به زحمت بیفتند و شخصا برای خرید بروند می توانند از طریق فروشگاه ها و یا نمایندگی هایی همچون مجموعه تولیدی بازرگانی سعدی که اقدام به فروش بادام زمینی تازه آستانه اشرفیه می کنند، در هر حجمی که خواستند سفارش دهند.

بادام زمینی تازه

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.