مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

فروش بادام زمینی خام بدون‌پوست

آنچه در این مقاله می خوانید...

علاقه مندان به بادام زمینی خامگروه بادام زمینی ورزشکارانبیماران قلبی و عروقی:بیماران آلزایمریبیماران مستعد به سکته مغزی:بررسی قیمت فروش بادام زمینی خام با پوستقیمت فروش بادام زمینی قیمت بادام زمینی با طعم کچاپ قیمت بادام زمینی خام آستانه قیمت فروش بادام زمینی خام با پوستمقایسه قیمت فروش بادام زمینی خام بدون‌پوست در سال های اخیرجمع بندی
قیمت‌بادام‌زمینی‌خام

بادام زمینی خام بدون‌پوست یکی از مواد غذایی مفید است که پزشکان و محققان مصرف آن را در طول هفته برای تمامی افراد توصیه کردند. فرآوری بادام زمینی به گونه­های مختلفی انجام می­شود. اساسی ترین وجه تمایز آن، پوست این محصول است. به عبارت دیگر، بادام زمینی به دو صورت با پوست و بدون پوست مصرف می شود. البته شرکت ها با اختصاص دادن طعم های دیگری مثل سرکه نمکی، کچاپ، نمکی و…. سعی در جذب هر چه بیشتر مشتری کردند. از این رو، فروش بادام زمینی خام با پوست نیز مورد توجه مشتریان قرار گرفته است.

بادام‌زمینی خام

علاقه مندان به بادام زمینی خام

در طرف دیگر، بادام زمینی خام نیز علاقهمندان خاص خودش را دارد. بسیاری از افرادی که مشکل قلبی و یا فشار خون بالا دارند، بادام زمینی خام مصرف می کنند. در مجموع، این محصول مفید در شکل های مختلفی آماده و به دست مصرف کننده می رسد که در این مطالعه به بررسی فروش بادام زمینی خام با پوست پرداخته می شود.

اگر می خواهید زا قیمت بادام زمینی خام بدون پوست آگاه شوید، حتما مقاله فروش بادام زمینی خام بدون پوست را بخوانید.فروش بادام زمینی خام با پوست بستگی به نسبت عرضه و تقاضا در بازار نوساناتی دارد. به همین دلیل ابتدا موارد مصرف و گروه مصرف کنندگان این محصول را معرفی می کنیم.

بادام زمینی

گروه بادام زمینی

همان طور که در بخش قبلی ذکر شد، محققان مصرف بادام زمینی خام با پوست را برای افراد توصیه کردند. اما مصرف این محصول برای بعضی از افراد مهم تر است. همچنین بعضی افراد نیز باید از خوردن آن، کمی پرهیز کنند.

 •  ورزشکاران

 • ورزشکاران به دلیل فعالیت بسیاری که دارند، نیازمند پروتئین هستند. از این رو، بادام زمینی خام با پوست یکی از محصولاتی است که این پروتئین را می تواند تأمین کند.
 • بیماران قلبی و عروقی:

 • بادام زمینی خام با پوست به دلیل نداشتن نمک و هر گونه افزودنی دیگری، برای عروق و سرخرگ ها بسیار مفید است و پزشکان مصرف آن را بسیار توصیه کردند.
 • بیماران آلزایمری

  : بادام زمینی حاوی مقادیر زیادی نیاسین می باشد که برای ترمیم آسیب های سلولی و محافظت از بیماری های آلزایمری و مشکلا ذهنی بسیار مفید است.

 • بیماران مستعد به سکته مغزی:

 • بادام زمینی خام با پوست به دلیل داشتن بیوفلاونوئیدها عملکرد مغز را تا ۳۰ درصد بهبود می بخشد و خطر ابتدا به سکته مغذی را کاهش می دهد.
 • بیماران مبتلا به سرطان روده: این ماده غذایی مفید حاوی فیبر خوراکی است ک این ماده خطر ابتلا به سرطان روده را کاهش می دهد.
 • کودکان: مصرف بادام زمینی خام به کودکان نیز به دلیل داشتن ویتامین D توصیه شه است، چرا که باعث سلامت استخوان و دندان در کودکان در حال رشد می شود.

 

بادام زمینی خام

با بررسی دقیق فواید این ماده غذایی مفید نوبت به بررسی قیمت فروش بادام زمینی خام با پوست می رسد. ابتدا باید این نکته رو ذکر کنیم که این ماده غذایی به دو صورت عمده و  جزئی به فروش می رسد. همچنین شرکت های تولید کننده هر کدام بنابر سلیقه خود، بسته بندی های مختلفی برای این محصول در نظر می گیرند که باعث تفاوت قیمت می شود.

 

 

بررسی قیمت فروش بادام زمینی خام با پوست

همان طورکه در بخش قبل ذکر شد، قیمت محصولات به عوامل مختلفی بستگی دارد. در این بخش ابتدا به بررسی قیمت فروش بادام زمینی پرداخته می شود. سپس قیمت این محصول را با سال های اخیر مقایسه می کنیم.

 

قیمت فروش بادام زمینی

بادام زمینی در چند حالت به دست مصرف کننده می رسد. در جدول زیر لیست قیمت های این محصول آورده شده است:

نام محصول وزن (گرم) قیمت (تومان)
بادام زمینی با پوست خام ۲۵۰ ۷/۷۵۰
بادام زمینی با پوست خام ۵۰۰ ۱۵/۵۵۰
بادام زمینی با پوست خام ۱۰۰۰ ۳۱/۱۰۰

 

در جدول زیر نیز قیمت بادام زمینی خام بدون‌پوست را نشان می دهد:

نام محصول وزن (گرم) قیمت (تومان)
مغز بادام زمینی پوست کنده خام ۲۵۰ ۱۳/۱۶۳
مغز بادام زمینی پوست کنده خام ۵۰۰ ۲۶/۳۲۵
مغز بادام زمینی پوست کنده خام ۱۰۰۰ ۵۲/۶۵۰

 قیمت بادام زمینی با طعم کچاپ

نام محصول وزن (گرم) قیمت (تومان)
مغز بادام زمینی با طعم کچاپ ۲۵۰ ۱۳/۷۵۰
مغز بادام زمینی با طعم کچاپ ۵۰۰ ۲۷/۵۰۰
مغز بادام زمینی با طعم کچاپ ۱۰۰۰ ۵۵/۰۰۰

 

 قیمت بادام زمینی خام آستانه

نام محصول وزن (گرم) قیمت (تومان)
مغز بادام زمینی آستانه ۲۵۰ ۱۱/۲۵۰
مغز بادام زمینی آستانه ۵۰۰ ۲۲/۵۰۰
مغز بادام زمینی آستانه ۱۰۰۰ ۴۵/۰۰۰

 قیمت فروش بادام زمینی خام با پوست

نام محصول وزن (گرم) قیمت (تومان)
مغز بادام زمینی ریز با پوست ۲۵۰ ۷/۵۰۰
مغز بادام زمینی ریز با پوست ۵۰۰ ۱۵/۰۰۰
مغز بادام زمینی ریز با پوست ۱۰۰۰ ۳۰/۰۰۰

 

مقایسه قیمت فروش بادام زمینی خام بدون‌پوست در سال های اخیر

در کشور ایران نوسانات قیمت جزیی از بازار است. در بازار خشکبار نیز این نوسانات است. به طور مثال، در سال اخیر افزایش ۴۰ درصدی قیمت فروش بادام زمینی خام بدون‌پوست  در پی افزایش قیمت ارز اتفاق افتاد. البته در بعضی از بازه های زمانی از سال مانند مناسبت ها و جشن ها، به دلیل افزایش تقاضا، قیمت محصول افزایش یافته باشد.

بادام زمینی آستانه اشرفیه از محبوبت ترین بادام زمینی ها است. برای اطلاع از قیمت این بادام، مقاله آخرین قیمت بادام زمینی آستانه اشرفیه را بخوانید.

بادام‌زمینی

جمع بندی

کشور ایران به دلیل دارا بودن آب و هوای مختلف، قادر به کشت بادام زمینی خام بدون‌پوست است. از این روز آستانه اشرفیه و اردبیل دو قطب بزرگ تولید این محصول هستند. قیمت های فروش این محصول بنابر چگونگی بسته بندی و طعم دهنده های آن ها متفاوت است. همچنین قیمت این محصول، مانند دیگر محصولات وابستگی به قیمت ارز نیز دارد، چرا که در سال گذشته افزایش ۴۰ درصدی این محصول را شاهد بودیم.

بادام زمینی خام

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *