مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بادام زمینی خام قیمت مناسب و خرید عمده آن

بادام زمینی خام قیمت مناسب

بادام زمینی خام قیمت مناسب و خرید عمده آن

برای خرید یک بادام زمینی خام قیمت مناسب شما می توانید با مراجعه به سایت ما و یا ارتباط مستقیم با مسئول فروش ما، محصول خود را با قیمت بسیار مناسب و کیفیت عالی خریداری نمایید. کافیست با ما در تماس باشید تا قیمت های روز این محصول را دریافت نمایید.

بادام زمینی خام قیمت مناسب
بادام زمینی خام قیمت مناسب

قیمت بادام زمینی خام

بادام زمینی و مصرف آن از ابتدای برداشت بادام شروع شده و در بسیاری از موارد مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به اینکه در بسیاری از تولیدی های بادام از بادام های خام استفاده می شود و همچنین فروش خام این محصول که برای بسیاری از کشاورزان بسیار آسان تر می باشد بادام زمینی خام را شما در بازار می توانید به آسانی خریداری نمایید. بادام زمینی در کشور ما انواع مختلفی دارد که به صورت خام در بازار عرضه می گردد و بنا به مصارف شما می تواند تهیه و خریداری شود. برای اینکه بدانیم چند نوع بادام زمینی خام در بازار عرضه می گردد انواع مدل های بادام خام را برای شما معرفی می کنیم.

  • بادام زمینی خام با غلاف
  • بادام زمینی خام بدون غلاف
  • بادام زمینی خام ریز با پوست
  • بادام زمینی خام بدون پوست

انواع بادام زمینی های بادام خام

در بازار های داخلی و عمده فروشی ها انواع مختلفی از بادام زمینی وجود دارد که می توانید آنها را به عنواوین مختلف در مصارف متنوع استفاده نمایید. با توجه به کیفیت و همچنین قیمت های بادام زمینی و همچنین میزان روغن موجود در بادام ها، مصارف این محصولات نیز بسیار متفاوت می باشد و شما برای مصرف بادام زمینی و تهیه بادام خود با قیمت مناسب می توانید با ما در تماس باشید. اما بادام های خامی که در بازار می توانید تهیه نمایید شامل موارد زیر می باشند.

بادام زمینی خام قیمت مناسب

خرید عمده بادام زمینی خام قیمت مناسب

برای خرید محصولات خود با قیمت های مناسب و رقابتی برای تولید محصولات خود کافیست با ما در تماس باشید تا بهترین بادام ها را با قیمت های مناسب برای مصارف شما معرفی نموده و برای شما عرضه نماییم. برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین قیمت عمده این محصولات کافیست با ما در تماس باشید و قیمت های روز این محصولات را دریافت نمایید. همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات لازم در مورد نوع و کیفیت این محصولات به کانال تلگرامی ما نیز پیوسته و از این طریق نیز ما را دنبال نمایید.

مهدی سعدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

phone icon مشاور فروش مجموعه سعدی: 09193459761

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید