مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

فروش بادام زمینی درجه یک صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت بادام درجه یک صادرتیکشورهای وارد کننده بادام زمینی درجه یک ایرانی
پخش بادام زمینی پوست‌دار

بادام زمینی درجه‌یک صادراتی را هم اکنون میتوانید از مجموعه بازرگانی سعدی طبق آنالیز و بسته بندی های دلخواه خودتان تهیه نمایید.همانطور که میدانید بادام زمینی درجه یک صادراتی مشخصات متفاوت تری نسبت به انواع دیگر بادام زمینی ها دارد این تفاوت میتواند در نوع بسته بندی و نوع سورتینگ محصول باشد.

قیمت بادام زمینی برشته در بازارران

کیفیت بادام درجه یک صادرتی

کیفیت بادام زمینی درجه‌یک صادراتی از لحاظ بسته بندی و سورتینگ متفاوت است. معمولا بادام زمینی های صادراتی را به دلیل مسافت طولانی در حمل و نقل باید سورتینگ و بسته بندی متفاوت تر و بهتری داشته باشند تا در حین جابجایی آسیب نبینند.

بادام زمینی درجه‌یک از لحاظ سورتینگ به دو نوع تقسیم میشوند. بادام هایی که فقط یک مرتبه سورت شده اند.  بادام زمینی هایی که دو مرتبه سورت شده اند. بادام زمینی هایی که صرفا یک مرتبه سورت میشوند را بادام زمینی درجه یک می نامند. بادام زمینی هایی که دو مرتبه سورت میشوند را اصطلاحا بادام زمینی مجلسی می نامند.

بادام زمینی با کیفیت

بادام زمینی های مجلسی به دلیل اینکه دو مرتبه الک میشوند سفارشی محسوب میشوند و بنا بر درخواست مشتری این سفارش انجام میشود و طبیعتا قیمت بالاتری نسبت به انواع بادام زمینی های دیگر دارند.

کشورهای وارد کننده بادام زمینی درجه یک ایرانی

همانطور که مستحضر هستید بادام زمینی ایرانی از کیفیت و مرغوبیت بالایی در سطح جهان برخوردار میباشند. همچنین این محصول زبانزد عام و خاص  است. بادام زمینی یکی از محصولات ویژه صادراتی  کشور عزیزمان ایران است. بادام زمینی درجه‌یک بسیار خوشمزه است.

ازعمده کشور های اصلی وارد کننده بادام زمینی ایرانی را میتوان به کشورهای هند و ویتنام و روسیه اشاره کرد. این سه کشور بخش اعظمی از صادرات بادام زمینی ایرانی را  تشکیل دادند. البته لازم به ذکر است کشور های عربی و حاشیه خلیج فارس نظیر عراق، عمان، اردن، امارات و… را هم میتوان بعنوان واردکنندگان بعدی بادام زمینی ایرانی مرغوب به شمار آورد.

قیمت بادام زمینی درجه یک صادراتی ایرانی را هم اکنون میتوانید از مجموعه بازرگانی سعدی استعلام بگیرید. کارشناسان ما آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز در زمینه صادرات و فروش داخلی هستند. بادام زمینی درجه‌یک را از این سایت خریداری کنید.

مجموعه بازرگانی سعدی با برخورد داری از تجارب دیروز و امروز در عرصه فروش داخلی و صادرات بادام زمینی ایرانی آماده همراهی شما مشتریان گرامی در تمامی مراحل خرید، فروش و صادرات این محصول ارزشمند است. بادام زمینی درجه‌یک مرغوب است.

بادام زمینی با پوست

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.