مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

قیمت روز بادام زمینی در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

برداشت بادام در ایرانسفارش آسان بادام در تهران
صادرات بادام زمینی ممتاز

بادام زمینی در تهران جزء خشکباری است که بیشتر در شهر‌های شمالی کشت و برداشت می شود تهران پایتخت ایران است و دارنده بهترین نوع محصول است. انواع مختلفی از این خوردنی قیمت متفاوتی دارند.

قیمت روز بادام زمینی در تهران به ویژگی ها و مشخصات این فراورده ارتباط مستقیمی دارد همچنین هر‌چقدر بسته بندی مناسب و مقاومی داشته باشد نیز در قیمت آن تاثیر بسزایی دارد.

برداشت بادام در ایران

همانطور که می دانید بادام زمینی به روش سنتی و گلخانه ای کاشت و برداشت می شود.  و به روش های مختلفی فرآوری می گردد. برداشت بادام زمینی در اکثر شهر های شمالی از جمله: آستانه و پارس آباد در یک زمان انجام می شود. در ادامه مطلب در مورد برداشت بادام زمینی در ایران بیشتر پرداخته می شود. کشاورزان در فصل پاییز و در ماه مهر شروع به برداشت این خوراکی مغذی می کنند.

بادام زمینی بعد از برنج جزء پر مصرف ترین نوع محصول است که به خاطر خواصی که دارد مورد توجه عموم مردم قرار گرفته شده است. برداشت بادام در حیطه شمال به این صورت است که هر‌چقدر در آفتاب بماند علاوه بر اینکه خاصیت ان افزوده می شود رنگ بادام زمینی تیره تر و این خوردنی درشت تر می شود. این فراورده چون گرما دوست است.

این خوراکی خوشمزه و لذیذ پس از برداشت تلخ است و باید حتما با پیله خشک شود. این محصول به صورت سنتی و دستگاهی خشک می شود. اگر به صورت سنتی خشک گردد فرایند خشک شدن بیشتر طول می کشد در حالیکه اگر به صورت دستگاهی خشک شود اصلا تغییر رنگ نمی دهد و پوست آن به سرعت کنده می شود.
پس از برداشت محصولی که باید برشته شود و یا محصول درجه یک و سالم از هم جدا می شوند. برداشت بادام زمینی در ایران بسیار زیاد می باشد.

بادام زمینی تهران

سفارش آسان بادام در تهران

برای سفارش آسان این خوراکی خوشمزه و مقوی بهتر است از پخش بادام زمینی خرید کنید. قیمت این خوراکی بسیار ارزان و مقرون به صرفه می شود. تهران به دلیل اینکه دارنده محصولی با کیفیت و مرغوبیت بالا است خریداران زیادی دارد.
توزیع بادام زمینی از طریق سایت زیر امکان پذیر است.   خریداران به آسانی می توانند خرید کنند. اکثر افراد به دنبال محصولی ارگانیک و تازه هستند.  به همین خاطر به آسانی می توانند به صورت آنلاین بادام زمینی را به صورت عمده خریداری کنند.

بادام زمینی تهران

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.