مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

چگونگی فروش بادام زمینی روکشدار فله

آنچه در این مقاله می خوانید...

ارزش غذایی بادام زمینی روکشدار فله را مطرح کنید؟بورس بادام زمینی 
بادام زمینی پفکی

بادام زمینی روکشدار فله در بزرگترین فروشگاه اینترنتی کشور به صورت مستقیم و بی واسطه به فروش می رسد. برای راهنمایی و دریافت اطلاعات چگونگی ثبت سفارش می توانید همین حالا با پشتیبانی ما ارتباط برقرار  کنید.

ارزش غذایی بادام زمینی روکشدار فله را مطرح کنید؟

لازم به ذکر است که ارزش بادام زمینی بسیار بالاست. این مغز، فوق العاده مغذی و مفید می باشد. بادام زمینی منبع عالی پروتئین گیاهی، فیبر و بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی اساسی است.

همانطور که می دانیدبادام زمینی روکشدار فله دارای اشکال مختلفی مانند: برشته شده، نمکی، روکش شکلاتی و کره بادام زمینی هست که همگی اشکال دارای خواص مغذی  و مزایای همسانی هستند.

علاوه بر خواص سالم غذایی، بادام زمینی روکش دار، یک غذای غنی از کالری است، بنابراین مصرف میزان کافی از آن بسیار برای سلامتی مفید و توصیه شده است. 

 

طبق تحقیقات و بررسی های به عمل آمده ۱۰۰ گرم بادام زمینی خام حاوی ۵۶۷ کالری می باشد.

علاوه بر این دارای مقادیری مانند:

پروتئین ماکرومغذی= ۲۵٫۸، کربوهیدرات= ۱۶٫۱۳، فیبر= ۸٫۵، قند= ۴٫۷۲، چربی غیر اشباع= ۲۴٫۴۳، چربی های غیر اشباع پلی= ۱۵٫۵۶، چربی اشباع شده = ۶٫۲۸، مواد معدنی، پتاسیم= ۷۰۵، فسفر=۳۷۶، منیزیم=۱۶۸، کلسیم=۹۲، سدیم=۱۸، اهن=۴٫۵۸، روی= ۳٫۲۷، ویتامین ها، ویتامین B-3 = 12.07، ویتامین E = 8.33، ویتامین B-1 = 0.64، ویتامین B-6 = 0.35، ویتامین۱۴=۲

فیبر باعث می شود که فرد مدت بیشتری احساس سیری داشته باشد.

این خواص باعث گشته بادام زمینی مقوی، به نسبت دیگر میان وعده ها  و دیگر غذاهای ساده کربوهیدراتی سالم تر باشد.

و علاوه بر رفع گرسنگی و ضعف بدن، زمینه پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری های شایع را نیز فراهم می کند.

بادام زمینی، این مغز مقوی و خوشمزه، منبع غنی از چربی های سالم، پروتئین و فیبر می باشد. همچنین حاوی مقدار زیادی پتاسیم، فسفر، منیزیم و ویتامین ب نیز هست. با وجود کالری زیاد ، بادام زمینی غنی از مواد مغذی بوده و کربوهیدرات آن کم است.بادام زمینی روکشدار فله

بادام زمینی روکش دار فله

بورس بادام زمینی 

 بادام زمینی روکش دار فله به علت قرار نگرفتن. در معرض هوای آزاد دارای ارزش غذایی بالاتری نسبت به بادام زمینی بدون پوست و روکش است.

بادام زمینی روکش دار فله از نظر میزان تقاضا و فروش روی بورس می باشد.

اگر شما هم جزو خریداران عمده بادام زمینی فله به صورت روکش دار هستید.شما  می توانید همین حالا به صورت اینترنتی از سایت فروش عمده ما به صورت مستقیم و بدون واسطه علاوه بر خرید مرغوب ترین نوع بادام زمینی روکش دار، از مزایای خرید راحت و آنلاین نیز بهره مند گردید.

 ترکیب چربی های سالم، پروتئین و فیبر در بادام زمینی، به این معنی است. که آنها مزایای غذایی بالایی داشته است.

بادام زمینی روکش دار فله