مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بادام زمینی صادراتی ایران ارزان

بادام زمینی صادراتی ایران ارزان

بادام زمینی یکی از انواع خشکبار است که علاوه بر طعم بی نظیر، خاصیت های بی شماری دارد و بسیار مغذی است. بادام زمینی سرشار از پتاسیم، منیزیم، فسفر و انواع پروتئین است. برای رشد و استحکام استخوان ها نیز بسیار مفید است. بادام زمینی صادراتی ایران ارزان یکی از محصولات صادراتی ایران است که بسیار محبوب و شناخته شده است.

صادرات بادام زمینی ایرانی ارزان
صادرات بادام زمینی ایرانی ارزان

 

خواص دارویی بادام زمینی

 • از سکته و ناراحتی های قلبی جلوگیری می‌کند.
 • چربی موجود در بادام زمینی از نوع غیر اشباع است که به کاهش وزن و کلسترول خون کمک می‌کند.
 • باعث رشد و تقویت مو و ناخن می‌شود.
 • افزایش شیر در مادران را بر عهده دارد.
 • به عملکرد دستگاه گوارش کمک می‌کند و برای درمان یبوست بسیار موثر است.
 • از ابتلا به انواع مختلف سرطان جلوگیری می‌کند.
 • حاوی انواع ویتامین ها به خصوص ویتامین گروه B که برای بدن بسیار ضروری است می‌باشد.
 • برای بالا بردن ایمنی بدن نیز از بادام زمینی استفاه می‌کنند.
 • باعث تسهیل در روند گردش خون می‌شود.
 • به بازسازی مفاصل و کاهش اثرات مخرب دردهای عضلانی کمک می‌کند.

بادام زمینی به کدام کشورها صادر می‌شود؟

بادام زمینی به دلیل خاصیت بی شمار و مزایایی که برای بدن دارد، بسیار محبوب است و کشورهای زیادی خواهان وارد کردن بادام زمینی هستند. بادام زمینی صادراتی ایران ارزان به کشورهایی مانند کویت، ارمنستان، ترکیه، عراق و سوریه صادر می‌شود. همچنین کشورهای اروپایی نیز به خاصیت های بی شمار بادام زمینی پی برده اند و مصرف آن  در این کشورها  بسیار افزایش یافته است.

دلایل صادرات بادام زمینی ایرانی به اروپا

پس از روشن شدن اهمیت مصرف بادام زمینی کشورهای اروپایی یکی از بزرگترین وارد کننده های بادام زمینی در جهان هستند. کشورهای اروپایی دلایل زیادی برای وارد کردن این خشکبار فوق العاده دارند.

 • مرغوبیت و کیفیت بالای بادام زمینی ایرانی یکی از دلایل اصلی برای صادر کردن آن به کشور های دیگر است.
 • قیمت مناسب بادام زمینی های ایرانی باعث شده تا کشورهای زیادی خواهان وارد کردن آن باشند.
 • طعم بی نظیر بادام زمینی های ایرانی، شهرت جهانی دارد.

ویژگی های بادام زمینی صادراتی ایران ارزان

بادام زمینی صادراتی ایران ارزان از اهمیت بالایی برخوردار است و باید نهایت دقت آن را در انجام آن به خرج داد.

 • بادام زمینی های صادراتی ایران باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند، زیرا در سراسر جهان از آن استفاده می‌شود و باعث شناخته شدن آن می‌شود.
 • با صادر کردن بادام زمینی های مرغوب به کشورهای دیگر، باعث ادامه ی همکاری بین کشورها می‌شود و معاملات زیادی در این زمینه انجحام می‌شود.
 • بادام زمینی های صادراتی که از کیفیت بالایی برخوردار نباشند، باعث بد نام کردن کشور ایران می‌شود و سایر کشورها دیگر از محصولات ایرانی خریداری نخواهند کرد.

 

اهمیت بادام زمینی صادراتی یران ارزان

صادر کردن بادام زمینی های ایرانی به سایر کشورها بسیار حائز اهمیت است.

 • با صادر کردن بادام زمینی های مرغوب ایرانی به کشورهای دیگر باعث می‌شود که کشاورزان ایرانی سود بیشتری از تولید بادام زمینی به دست آورند.
 • بادام زمینی صادراتی ایران ارزان خود به عنوان یک نوع کسب درآمد برای کشور محسوب می‌شود و به تزریق پول به چرخه ی اقتصاد کشور کمک می‌کند.
 • با صادر کردن بادام زمینی مرغوب و ارزان قیمت ایرانی به سایر کشورها، باعث می‌شود افراد بیشتری در سراسر دنیا با بادام زمینی مرغوب ایرانی آشنا شوند و شهرت جهانی پیدا کند.

انواع مختلف بادام زمینی های صادراتی ایران ارزان قیمت

بادام زمینی از آن دسته مغزها و خشکبارهایی است که بسیار محبوب است. به صورت مخلوط با سایر آجیل ها و یا به صورت مجزا مصرف می‌گردد و یک میان وعده ی عالی و کامل برای افراد محصل و سایر افراد شاغل در تمام زمینه ها محسوب می‌شود. بادام زمینی ها در دو نوع خام و بوداده به کشورهای دیگر صادر می‌کنند. برای بادام زمینی های بوداده، از روش های مختلف با طعم های متفاوت استفاده می‌شود.

 

 • روش باربیکو: در این روش بوداده کردن بادام زمینی، هیچ یک از خواص و ویژگی های بادام زمینی از بین نمی‌رود و باعث ایجاد انرژی و رفع ضعف و خستگی در مصرف کننده می‌شود. به دیل مقدار بالای فسفر در بادام زمینی بوداده به روش باربیکو از زوال عقل جلوگیری می‌کند. به دلیل حفظ طعم و خاصیت ها در این نوع بادام زمینی یکی از پر طرفدارترین نوع بادام زمینی محسوب می‌شود و کشورهای زیادی خواهان وارد کردن این نوع بادام زمینی می‌باشند.
 • بادام زمینی روکش دار پیاز جعفری: بادام زمینی با طعم پیاز جعفری همان بادام زمینی ساده است که آن را طعم دار کرده اند و برای کسانی طعم و مزه ی معمولی بادام زمینی را نمی‌پسندد بسیار مناسب است. این نوع بادام زمینی حاوی مقادیر زیادی از آنتی اکسیدان است که از ابتلا به انواع سرطان ها و پیری زود رس جلوگیری می‌کند. مصرف روزانه و مرتب بادام زمینی با طعم پیاز جعفری باعث گشاد شدن رگ های خونی می‌شود که در نهایت باعث حرکت آسان خون در بدن می‌شود. این نوع بادام زمینی به دلیل خاصیت های زیاد طرفداران زیادی دارد و مقادیر زیادی از آن به سایر کشورها صادر می‌شود.
 • بادام زمینی غلاف دار: این نوع بادام زمینی همراه با همان غلافی است که با آن رشد کرده است. وجود غلاف دور بادام زمینی حس تازه بودن به آن می‌دهد. برای بادام زمینی صادراتی ایران ارزان به کشورهای دور این نوع از بادام زمینی بهترین انتخاب است زیرا غلاف دور بادام زمینی از نشست آلودگی و گرد و غبار بر روی دانه ی آن جلوگیری می‌کند.
 • بادام زمینی روکش سرکه ای- نمکی: یکی از روش های محبوب در بوداده کردن بادام زمینی استفاده از روکش سرکه ای و نمکی در بادام زمینی است که بسیار لذیذ است و برای تمام رده های سنی مناسب است. برای روکش سرکه ای بادام زمینی معمولا از سرکه ی سیب یا سرکه ی بالزامیک استفاده می‌شود.

مواردی که هنگام صادرات بادام زمینی ایرانی باید رعایت کرد:

برای بادام زمینی صادراتی ایران ارزان باید نکاتی را رعایت کرد و جزو لزومات قرار داد تا یک تجارت خوب صورت گیرد.

 

 • میزان رطوبت بادام زمینی: یکی از لزومات در بادام زمینی صادراتی ایران ارزان قیمت میزان رطبت بادام زمینی است که حتما باید به آن دقت کرد. بادام زمینی های با درصد بالای رطوبت در طول مسیر کیفیت خود را از دست می‌دهند.

 

 • میزان مواد نگهدارنده: برای بادام زمینی صادراتی ایران ارزان باید به نوع و میزان مواد نگهدارنده توجه کرد. اگر از مقدار کمتری از موادنگهدارنده استفاده کرد ممکن است بادام زمینی سریع فاسد شود و کیفیت خود را از دست دهد. بالعکس اگر از میزان بیشتری مواد نگهدارنده استفاده کرد باعث از بین رفتن طعم و بوی واقعی بادام زمینی می‌شود و مزه ی ترشی به آن دست می‌دهد.

 

 • اندازه ی بادام زمینی: درشت وریز بودن بادام زمینی یکی دیگر از لزومات برای بادام زمینی صادراتی ایران ارزان است. یک دست و یک اندازه بودن بادام زمینی برای صادرات بسیار حائز اهمیت است و باید آن را مد نظر قرار داد.

 

 • کیفیت بادام زمینی: بادام زمینی صادر شده به کشورهای خارجی باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد و در آن آلاینده های اضافی و نخاله ها وجود نداشته باشد. برای صادرات و واردات محصولات نیاز به مجوز وتاییده است. گرفتن تاییده لازمه برای صادرات بادام زمینی به کشورهای خارجی باید محصول دارای درجه ی کیفی و مرغوبیت بالایی باشد در غیر این صورت ایران در لیست سیاه قرار می‌گیرد و امتیاز صادرات بادام زمینی از کشور سلب می‌شود.

 

 • بسته بندی بادام زمینی: برای بادام زمینی صادراتی ایران ارزان از انواع بسته بندی برای محصول استفاده می‌کنند. استفاده از بسته بندی باعث ظاهر بهتر بادام زمینی صادراتی می‌شود. استفاده از بسته بندی مزایای فراوانی دارد:
 1. کیفیت بادام زمینی صادر شده بسیار حائز اهمیت است. استفاده از بسته بندی مناسب باعث حفظ کیفیت آن می‌شود.
 2. از آلوده شدن بادام زمینی و نشست گرد و غبار بر روی آن جلوگیری خواهد شد و به مصرف کننده آسیبی وارد نمی‌کند.
 3. باعث ثبات رنگ و طعم بادام زمینی و ماندگاری بوی آن خواهد شد.

.

برچسب: برای معرفی محصول از برچسب استفاده می‌کنند. برچسب به نوعی هویت محصول حساب می‌شود و برای معرفی بهتر محصول بر روی بر پسب اسم محصول، درجه ی کیفی آن، تاریخ نولید، طعم و نوع مواد نگهدارنده در آن و نام کشور صادرکننده درج می‌شود.

برای صادرات بادام زمینی ایران از دو نوع بسته بندی استفاده می‌کنند.

برای بادام زمینی های صادراتی ایران ارزان معمولا از دو نوع بسته بندی بسته به نوع و مقدار بادام زمینی استفاده می‌کنند.

 • برای بسته بندی بادام زمینی های باپوست، آن را در جعبه های کارتنی که درون آن با آستر پلاستیکی پوشیده می‌شود قرار می‌دهند.
 • بادام زمینی های بدون پوست را در کیسه های کنفی یا پلاستیکی قرار می‌دهند و برای صادرات آماده می‌کنند.

ویژگی های بادام زمینی صادراتی ایرانی ارزان قیمت

طعم و کیفیت بادام زمینی ایرانی اعلا بسیار بهتر از نمونه ی خارجی آن می‌باشد. بادام زمینی های کشت شده در ایران بسیار مرغوب هستند و درجه ی کیفی بالایی دارند. خاک مساعد، آب و هوای مناسب، استفاده نکردن از کودهای شیمیایی و مواد تراریخته از عواملی است که باعث محبوبیت و شهرت بادام زمینی ایرانی شده است. مصرف بادام زمینی در ایران بسیار زیاد است و یکی از مصرف کنندگان اصلی بادام زمینی به شمار می‌رود. حجم تولیدی بادام زمینی در ایران به حدی است که علاوه بر تامین نیاز خود، می‌تواند به کشورهای دیگر نیز صادر کند. چین و هند نیز از کشورهای تولید کننده ی بادام زمینی می‌باشند که البته از آن بیشتر برای تولید محصولات دیگر مانند کره ی بادام زمینی و آرد بادام زمینی برای تهیه ی کیک و کلوچه ها استفاده می‌کنند. برای صادرات بادام زمینی های ایرانی ارزان این نوع از محصولات بهترین انتخاب هستند:

 • بادام زمینی های باپوست بسیار ارزان تر از بادام زمینی بدون پوست می‌باشد. از این رو برای بادام زمینی های صادراتی ایرانی ارزان، انتخاب نوع باپوست آن بهترین پیشنهاد می‌باشد.
 • بادام زمینی های خام ارزان تر از بادام زمینی های بوداده و فرآورده است. صادرات بادام زمینی خام این امکان را می‌دهد که کشور مصرف کننده متناسب با نیاز و ذائقه ی افراد، آن را بوداده و طعم دار کند.
 • در بعضی از موارد کشور متقاضی بادام زمینی را در نوع بدون بسته بندی آن سفارش می‌دهد. استفاده نکردن از بسته بندی نوعی صرفه جویی در هزینه ها محسوب می‌شود.
صادرات بادام زمینی ایرانی ارزان
صادرات بادام زمینی ایرانی ارزان
بادام زمینی صادراتی ایران ارزان
بادام زمینی صادراتی ایران ارزان
بادام زمینی صادراتی ایران ارزان
بادام زمینی صادراتی ایران ارزان

قیمت روز بادام زمینی صادراتی ایرانی

بادام زمینی قیمت مشخص و ثابتی ندارد و با نواسانات بازار تغییر میکند. امری واضح است که با گذشت زمان، قیمت بادام زمینی نیز افزایش پیدا می‌کند اما این افزایش قیمت با توجه به خاصیت های بی شمار بادام زمینی بسیار ناچیز است و می‌توان آن را نادیده گرفت. بادام زمینی بدون پوست در محدوده ی 50 هزار تا 150 هزار متغیر است و به عوال مختلف بستگی دارد.

عوامل موثر در قیمت بادام زمینی صادراتی ایرانی

 • درجه ی کیفی بادام زمینی در تعیین قیمت آن بسیار موثر است. هر چه کیفیت بادام زمینی بیشتر باشد و محصول از مرغوبیت بیشتری برخوردار باشد، قیمت آن نیز بیشتر است.
 • بادام زمینی هایی که بدون نخاله و آلاینده هستند قیمت بیشتری نسبت به سایر بادام زمینی ها دارند.
 • سایز بادام زمینی نیز در تعیین قیمت ان نقش دارد. بادام زمینی ها درشت قیمت بیشتری نسبت به بادام زمینی های ریز دارد.
 • پوست بادام زمینی نیز در قیمت آن نقش دارد. بادام زمینی های بدون پوست قیمت بیشتری نسبت به بادام زمینی های باپوست دارد.
 • خام و فرآورده بودن بادام زمینی یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت بادام زمینی می‌باشد. بادام زمینی های بوداده قیمت بیشتری نسبت به بادام زمینی های خام دارد.
 • یک دست و یک اندازه بودن بادام زمینی ها یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در قیمت بادام زمینی است.

مراکز فروش بادام زمینی صادراتی ایرانی ارزان

برای تهیه ی بادام زمینی صادراتی ایران ارزان به مقدار بالا می‌توان مستقیم از کشاورزان و تولید کنندگان اصلی خریداری کرد. خرید مستقیم از کشاورزان بسیار ارزان و باصرفه تر است. همچنین می‌توان از طریق نمایندگی ها و مراکز فروش معتبر در سطح کشور اقدام به خرید بادام زمینی صادراتی ایران ارزان با قیمت مناسب نمود. همچنین با انجام خرید های عمده می‌توان از تخفیفات ویژه نیز بهره مند شد. مراجعه به خشکبار و آجیل فروشی ها نیز به خریدار کمک می‌کند تا مقدار بادام زمینی صادراتی ایران ارزان مورد نیاز را تهیه کند. یکی دیگر از راه های ساده برای نهیه ی مقدار بادام زمینی صادراتی ایران ارازن مورنیاز، مراجعه به سایت های مربوطه است که بسیار آسان می‌توان بادام زمینی موردنیاز را آنلاین و اینترنتی خریداری کرد.

مهدی سعدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

phone icon مشاور فروش مجموعه سعدی: 09193459761

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید