مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

فروش مستقیم بادام زمینی طعم دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

طعم های مختلف بادام زمینیفروشگاه بدون واسطه بادام زمینی
بادام زمینی طعم دار

بادام زمینی طعم دار و روکش دار از محبوبیت بالایی در ایران برخوردار می باشد. طرز تهيه بادام زمينی روكش دار چندان پیچیده نیست. بادام زمینی را در داخل دستگاهی مخصوص ریخته است. با روکش کردن آن با مواد دیگر، سعی در به وجود آوردن طعم های متفاوت می کنند.

 

بادام زمینی روکش دار فله ای

طعم های مختلف بادام زمینی

فروش بادام زمینی در طعم های مختلف به لطف استقبال مشتریان این محصول از بازار خوبی برخوردار می باشد.
بادام زمینی روکش دار پنیری، بادام زمینی روکش دار فلفلی، بادام زمینی روکش دار کچاپ، بادام زمینی روکش دار دودی، بادام زمینی روکش دار بالزامیک وبادام زمینی روکش دار باربیکیو ازانواع پر طرفدار و محبوب طعم های مختلف بادام زمینی به شمار می روند.
بادام زمینی روکش دار هلندی نیز یکی از نمونه های معروف این محصول در بازار ایران می باشد.
از ۵ درصد تولید بادام زمینی جهان در کشور ما ایران، درصدی هم به بادام روکش دار اختصاص یافته است.

بادام زمینی مغزی پر خاصیت است. درحقیقت با دارا بودن ۹۰ درصد چربی مفید، در مناطق شمالی کشور و به ویژه آستانه اشرفیه به وفور تولید می شود. فراوانی و کیفیت مرغوب بادام زمینی ایرانی باعث شده است. علاوه بر فروش بالای داخلی، این محصول از فروش بالای خارجی نیز برخوردار شود. خریدارانی چون کشورهای: روسیه، آذربایجان، گرجستان، ارمنستان، اوکراین و همچنین کشورهای اسکاندیناوی، چین و کشورهای عربی به خرید بادام زمینی به خصوص نوع طعم دار آن تمایل دارند.

فروشگاه بدون واسطه بادام زمینی

بادام مخصوص شمال و به ویژه بادام آستانه اشرفیه در فروشگاه بدون واسطه بادام زمینی طعم دار عرضه شده است. بنابراین دست مشتریان این محصول می رسد.

بدون شک خرید از تولید کننده ای که محصول خود را مستقیم وارد بازار کرده، می تواند بسیار به صرفه باشد. همچنین خرید عمده ی بادام زمینی طعم دار جهت بسته بندی های گرمی و فروش در بازار نیز می تواند، سود خوبی را به همراه داشته باشد.

 

بادام زمینی فلفلی
وجود انواع طعم بادام زمینی در تنوع بالا موجب جلب رضایت قشر بیشتری از مشتریان شده است. زیرا با توجه به انواع سلیقه ها، میزان مشتریان افزایش می یابد.
خرید بادام زمینی عمده و بدون واسطه از طریق سایت اینترنتی فروشگاه بدون واسطه بادام زمینی امکان پذیر می باشد. بادام زمینی در انواع مختلفی در این فروشگاه موجود می باشد.  هر یک بسته به نوع و کیفیتی که دارند، قیمت های مختلفی به خود اختصاص داده اند.