مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

بازرگانی بادام زمینی غلاف دار کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بادام زمینی غلاف دار با کیفیتارائه بازرگانی بادام زمینی غلاف‌دار کیلویی
بازرگانی بادام زمینی غلاف‌دار

بازرگانی بادام زمینی غلاف‌دار، محصولات باکیفیت را که از تولید کننده دریافت کرده وارد بازار می کند. این محصولات علاوه بر کیفیت قیمت مناسبی نیز دارند.

 

بادام زمینی پوست دار

بادام زمینی غلاف دار با کیفیت

بادام زمینی دارای غلافی کرک مانند می باشد. در هر غلاف دو عدد دانه وجود دارد. دانه ها بیضی شکل و رنگ آنها کرمی مایل به صورتی است. بادام زمینی غلاف دار کیلویی و یا حتی بسته ای، سرشار از پروتئین و فسفر است. همچنین مصرف آن برای کسانی که دچار خستگی و ضعف عمومی بدن می باشند، بسیار مفید خواهد بود. شاید جالب باشد، که بدانید آنتی اکسیدان موجود در این بادام زمینی از سیب زمینی، هویج و چغندر بیشتر می باشد.

کیفیت بادام زمینی با توجه به شرایط کشت و آب و هوایی منطقه کاملاً متفاوت است. تنوع بادام زمینی های کشت شده در کشور از لحاظ سایز، کیفیت، طعم و مزه می باشد.

بادام زمینی غلاف دار با کیفیت از نظر طب قدیم ایران دارای طبع معتدل است. دارای ارزش غذایی بالایی می باشد.
بادام زمینی برای تقویت ریه و طحال مفید بوده، کلسترول خوب خون را بالا برده است. همچنین درد معده را از بین می‌برد. نرم کننده سینه است نیز هست. سرفه خشک را برطرف می‌کند. باعث ازدیاد شیر مادران شده زیاد، بسیار مقوی است. همچنین به هضم غذا کمک می‌کند.
کیفیت بادام زمینی غلاف دار تعیین کننده قیمت نهایی آن خواهد بود.

امروزه به واسطه افزایش اطلاعات مردم جهت مصرف این دانه گیاهی، میزان تقاضا برای خرید این محصول نیز افزایش یافته است.

در بازرگانی بادام زمینی غلاف دار، فروش بادام زمینی غلاف دار درجه یک به صورت عمده و یا در بسته بندی های کیلویی صورت می گیرد.
شرکت های بازرگانی به علت این که با تولیدکنندگان عمده معامله می کند. همچنین برخی از آن ها نیز خود تولید کننده بادام هستند. در واقع قیمت پایین تر و مناسبتری را برای بادام تولیدی خود اعلام می نمایند.

 

ارائه بازرگانی بادام زمینی غلاف‌دار کیلویی

متقاضیان می‌توانند، بادام زمینی غلاف دار را در هر نوع و با هر کیفیتی که متقاضی باشند، از شرکت های بازرگانی تهیه نمایند.

اکنون به علت شرایط بد اقتصادی بسیاری از مردم به دنبال بادام مرغوب ارزان می باشند. علاوه بر آن در برخی مصارف، حتی کشورهای ثروتمند نیز به دنبال بادام مرغوب ارزان هستند. مثلا در صنعت روغن گیری، صنعت پزشکی، صنایع غذایی و صنعت شیرینی اکثراً به دنبال بادام مرغوب ارزان قیمت هستند.

بادام ارزان الزاماً بادامی نیست که از کیفیت پایینی برخوردار باشد. زیرا شرکتهایی هستند، که بادام را به قیمت پایین به خریداران عرضه می کنند. شما می توانید از جهت قیمت و کیفیت به آن ها اعتماد نمایید.

بادام زمینی با پوست

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.