مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

شرکت تولیدی بادام زمینی مزه دار عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات بادام زمینی مزه دارخرید عمده بادام زمینی به صورت مستقیم
بادام زمینی پخته شده

بادام زمینی مزه دار مانند انواع دیگر آجیل قابلیت طعم دار شدن دارد وشما می توانید آن را به دلخواه خود مزه دار کنید. بادام زمینی مزه دار بسیار ترد، خوشمزه و جذاب است. ضمن این که تمام خواص بادام زمینی خام در آن حفظ شده است. شرکت تولیدی این محصول را در شرایط استاندارد و کیفیت بالا مزه دار کرده و در سایت خود با قیمت عالی به فروش می رساند.

خصوصیات بادام زمینی مزه دار

بادام زمینی به روش های مختلفی مزه دار می شود و طبعا نحوه بوداده کردن و مزه دار کردن می تواند درکیفیت آن موثر باشد. خصوصیات ظاهری و طعم بادام زمینی مزه دار شده کاملا با نوع خام آن تفاوت دارد. بنابراین خالی از لطف نیست اگر خصوصیات آنرا را بدانید.

بادام زمینی قبل از طعم دار شدن برشته می شود.  این باعث تردی آن می شود. همچنین پوست قهوه ای آن نیز به راحتی جدا می شود. رنگ بادام زمینی ممکن است حین طعم دار کردن کمی کدر شده و از سفیدی خارج شود. از دیگر خصوصیات آن ابن است که در طعم های مختلفی وجود دارد. و افراد می توانند مطابق میل خود طعم خاصی از آن را انتخاب کنند.

میزان نمک، سرکه یا هر ماده طعم دهنده دیگر در این محصول به اندازه است و دل را نمی زند. بادام زمینی طعم دار شده کاملا یک دست، درشت و تازه و با کیفیت هستند.  و آثار کهنگی مانند طعم کپک زدگی یا نمناکی درآن احساس نمی شود. گذشته از خصوصیات ظاهری و طعم لذیذ بادام زمینی طعم دار این محصول بسیار پرخاصیت است.  و سرشار از مواد معدنی ضروری برای بدن است.

بادام زمینی مزه دار

خرید عمده بادام زمینی به صورت مستقیم

قیمت بادام زمینی مزه دار به عوامل مختلفی از جمله : نوع آن، میزان برداشت سالانه، کیفیت، با غلاف یا بدون غلاف بودن دانه ها، بادام زمینی با پوست قهوه ای یا بادام زمینی سفید، طعم دار شدن یا خام بودن آن، شکل بسته بندی و وزن بسته، طریقه عرضه، فروش عمده با جزئی و غیره بستگی دارد.

شما می توانید خرید عمده بادام زمینی را به صورت مستقیم در سایت اختصاصی فروش و عرضه آن با نازل ترین قیمت انجام دهید. فروشنده بادام زمینی با عرضه مستقیم این محصول دست واسطه و دلال را کوتاه کرده و همین امر سبب شده است تا بادام زمینی با قیمت واقعی خود به دست مصرف کننده برسد که این کاملا به نفع مشتری است. بنابراین می توانید برای خرید این خشکبار به صورت آنلاین و مستقیم درسایت آن سفارش خود را ثبت کنید.

بادام زمینی مزه دار

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.