مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

نرخ روز بادام زمینی نمکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت برتر باداممراکز تولید بادام زمینی
بادام زمینی سالم

نرخ روز بادام زمینی نمکی، بستگی به قیمت و کیفیت و نوع بادام زمینی دارد. همین امر موجب متفاوت بودن قیمت بادام زمینی در بازار میشود. بادام زمینی نمکی نمونه ای طعم دار از این محصول است .این محصول  بیشترین طرفدار را دارد. نرخ این محصول به دلیل نوسانات موجود در بازار دستخوش تغییر قرار می گیرد. به منظور اطلاع از قیمت به روز شده آن می توانید از طریق همین سایت اقدام کنید.
نرخ روز بادام زمینی نمکی

کیفیت برتر بادام

بادام زمینی طبعی گرم و خشک دارد. از آن در آجیل به فراوانی استفاده می شود. مغز آن را یکی از مغز های پرخاصیت می دانند که در ادامه به تعدادی از خواص بی شمار آن اشاره خواهیم کرد. یکی از شیوه های عرضه بادام زمینی با غلاف است.

به پوسته خاکی رنگ بادام زمینی غلاف می گویند که مغز درون آن قرار دارد. عموما افراد به دلیل سهولت مصرف دست روی مغز بدون غلاف آن می گذارند، اما غلافی که دور مغزها قرار دارد. به حفظ و نگهداری مواد مغذی آن کمک می کند.

عوامل مختلفی بر کیفیت تولید بادام زمینی اثر می گذارند. در این بخش می خواهیم به بررسی آن بپردازیم:

  • منطقه کشت شده اندازه غلافها کیفیت مغز طعم مطبوع رنگ مغز منطقه ای که بادام زمینی در آن به عمل می آید بسیار اثر گذار بر میزان مرغوبیت آن می باشد.
  • اینکه شرایط آب و هوایی و خاک مناسب این محصول باشد مهم است. در کشورمان آستانه اشرفیه یکی از بهترین بادام‌ زمینی را به تولید می رساند.
  • اینکه اندازه غلافها یکدست باشند به محصول ظاهر جذاب تری می دهد. گاهی غلاف های بزرگی دور مغز قرار دارند. وقتی آن را می شکنیم با مغز های کوچک و حتی پوک بودن آن مواجه می شویم. به همین دلیل با امتحان چند غلاف می توانید به راحتی به کیفیت مغز پی ببرید.

حتما هنگام خرید بادام زمینی چند مغز آن را تست کنید. متوجه طعم آن شوید. گاها به دلیل شرایط نامناسب کشت و کمبود موادی طعم آن نامطبوع و تلخ است. رنگ طبیعی مغز بادام زمینی کرمی رنگ است . پوستی صورتی مایل به قهوه ای روی آن قرار دارد.

کیفیت برتر بادام زمینی نمکی

مراکز تولید بادام زمینی

مناطق مختلفی در کشور مشغول به تولید بادام زمینی در درجه کیفیت های مختلف می باشند. یکی از شناخته شده ترین مراکز تولیدی بادام زمینی ممتاز در ایران آستانه اشرفیه در استان گیلان می باشد که بادام های تولیدی اش زبانزد بازارهای داخلی و خارجی است.

حضور عرضه کننده های متعددی خریداران را بر آن می دارد که برای خرید خود دست به انتخاب مطمئن ترین آن بزنند. به همین منظور به عنوان یکی از عرضه کننده های تخصصی این محصول فروش بادام زمینی نمکی درجه یک را به صورت مستقیم آغاز کرده ایم.

جهت ثبت سفارش خود می توانید از طریق همین سایت اقدام کنید و یا جهت کسب مشاوره تخصصی با مشاورین ما در ارتباط باشید.

مراکز تولید بادام زمینی نمکی

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *