مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

عرضه عمده بادام زمینی پخته شده عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

موارد مصرف بادام زمینی پخته شدهفروش مستقیم بادام زمینی
بادام زمینی پخته شده

بادام زمینی پخته شده، یکی از مقوی‌ترین و لذیذترین انواع آجیل است. همچنین می‌توان با آن، انواع سالاد، سس، دسر و غذا‌های متفاوت‌ را طبخ کرد. این محصول به بادام کوهی و پسته شامی نامگذاری شده است. علاوه بر ایران در جهان نوع پخته آن شهرت زیادی دارد. چون این خشکبار به صورت عمده عرضه می شود قیمت مطلوبی دارد.

بادام زمینی پخته شده

موارد مصرف بادام زمینی پخته شده

همانطور که می دانید بادام زمینی میوه و یا خشکباری است که همانند گردو و بادام خاصیت دارد. همچنین ارزش غذایی بالایی که دارد مورد توجه افراد در هر سنی شده است. از آنجا که بادامی زمینی پخته مصرف دو برابر بیشتری از بادام خام دارد. همچنین برای زیبای و دارویی به کار برده می شود. در ادامه این مقاله به موارد مصرف دیگر ان اشاره مستقیم می کنیم.

• اولین و مهمترین مصرف آن در آجیل است که به صورت برشته، بو داده، با‌پوست و بدون‌پوست استفاده می شود. همچنین سرشار از ویتامین E است که برای شفافیت و سفیدی پوست صورت کارایی دارد.
• این خوراکی مغذی پخته شده سرشار از پروتئین است. برای انواع تارت، کیک و دسر شیرین مورد استفاده قرار می گیرد. انرژی انواع خوراکی را افزوده می کند.

• این دانه منبع خوبی از فولیک اسید است که به صورت پخته در کره گیری استفاده می شود. برای اسنک سازی، قنادی ها و سس های مختلف مورد بهره برداری قرار می گیرد.
• بادام زمینی علاوه بر اینکه برای مقوی کردن و خوشمزه کردن غذا های مختلفی همچون سوپ و سالاد استفاده زیادی می شود. همچنین موجب افزایش آنتی اکسیدان می گردد برای تزئین نیز استفاده زیادی می شود.

• بادام زمینی پخته طبع گرمی دارد. برای غذا‌هایی که طبع سردی دارند همچون چغندر قند و برای کلم بروکلی به کار برده می شود. همچنین طعم جدیدی به غذا‌‌های مختلف می بخشد.

بادام زمینی پخته شده

فروش مستقیم بادام زمینی

بازار بادام زمینی پخته به دلیل اینکه به صورت مستقیم محصولی مرغوب را ارائه می دهد بسیار داغ است . فروش مستقیم بادام زمینی پخته شده به صورت اینترنتی مقدور است چون این فراورده پر خاصیت طرفدار ویژه ای همچون کودکان و سالمندان را دارد.
توزیع کننده بادام زمینی از طریق سایت زیر اقدام به فروش این خشکبار می کند و خریداران به راحتی می توانند بدون واسطه و دلال به صورت عمده خریداری کنند و با قیمت بسیار پایین و باور نکردنی این خوراکی را بدست آورند.

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.