مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

فروشنده ممتاز بادام زمینی پوست کنده

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونه پوست بادام را جدا کنیم؟قیمت مناسب بادام زمینی پوست کنده
بادام زمینی سفید

بادام زمینی پوست کنده دارای طبعی گرم است. وهمینطور  منبعی غنی از انواع ویتامین و مواد معدنی به حساب می آید. از این رو مصرف آن می تواند افراد را در برابر انواع بیماری ها حفظ نماید.

بادام زمینی از آنجایی که ارزش غذایی بالا برخوردار است. همچنین از جمله مغزهای پرطرفدار و پرفروش در خشکبار فروشی ها به حساب می آید. چنانچه می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این نوع از بادام زمینی کسب کنید. ادامه این پست را از دست ندهید. چرا که قصد داریم به معرفی این محصول به همراه چگونگی خرید آن بپردازیم.

بادام زمینی پوست کنده

چگونه پوست بادام را جدا کنیم؟

بادام زمینی انواع مختلفی دارد. یعنی از آن ها تنها به منظور مغز در آجیل استفاده نمی گردد.  یکسری فرآرده های جانبی همچون شیره، روغن و کره نیز از آن به دست می آید که در شیرنی فروشی ها به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. اما به طور کلی بادام زمینی پوست کنده نوعی از بادام زمینی است که فاقد پوست قرمز می باشد. و معمولا به دو صورت خام و برشته شده به بازار ارائه می گردد.

پوسته قرمزی که به صورت پوشش نازکی این مغز را پوشانده به راحتی از روی سطح آن جدا می گردد. با این حال به دلیل حجم گسترده بادام زمینی، پوست کندن آن ها با دست امری سخت و البته غیر ممکن است . امروزه از دستگاه های مخصوص استفاده می کنند تا در کوتاه ترین زمان بتوانند حجم بالایی از بادام زمینی را پوست بکنند.

بادام زمینی پوست کنده

قیمت مناسب بادام زمینی پوست کنده

یقینا همه شما می دانید که بادام زمینی از ارزش غذایی بالایی برخوردار است. از انواع ویتامین گرفته تا مواد معدنی و سایر ریز مغذی ها در این مغز گنجانده شده تا آن را به یک محصولی پرطرفدار و پرفروش تبدیل کند.

بادام زمینی پوست کنده علاوه بر خام به شکل و انواع دیگری همچون بادام زمینی برشته و طعم دار (سرکه ای، نمکی، پیاز جعفری و …) نیز تولید می گردد . از این رو با قیمت های متنوعی به بازار عرضه می شوند.  در هر صورت نوع پوست کنده در مقایسه با نوع با پوست از قیمت بیشتری برخوردار است.
افرادی که می خواهند این بادام را چه به صورت جزیی و یا عمده تهیه کنند می توانند از مراکز معتبری که در این زمینه فعالیت می کنند.  همچون تولیدی بازرگانی سعدی آن را با قیمت مناسب تری خریداری و مورد استفاده قرار دهند.

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.