مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

خرید بهترین بادام زمینی چینی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فصل برداشت بادام زمینیفروش فله ای بادام
بادام زمینی پوست دار

بادام زمینی چینی را از جایی که بهترین و معتبرترین انتخاب اکثریت است، خرید کنید. حاصل خرید شما در این فروشگاه یک خرید ناب و بیاد ماندنی خواهد بود.

فصل برداشت بادام زمینی

شایان ذکر است که فصل برداشت بادام زمینی چینی تفاوت چندانی با فصل برداشت ما ایرانی ها ندارد.  تقریبا می توان گفت هر دو در یک فصل همزمان که همان شهریور ماه است برداشت می شوند.

از نظر کیفیت نیز می توان گفت که این محصول چینی تقریبا با بادام زمینی داخل همانندی می کند.
منتهی تفاوت اصلی بادام زمینی چینی و ایرانی در طریقه کاشت محصول است. کشور چین با بهره گیری از روش های مکانیزه سبب کاهش هزینه های تولید و همچنین سبب افزایش بهره وری و کیفیت محصولات تولیدی می شود. در اصل علت قیمت پایین این محصول در کشور به همین امر بر می گردد.

متاسفانه در کشور ما هنوز هم کشاورزان فعال در این زمینه، با روش های سنتی با بهره وری کم مشغول به کاشت هستند و همین امر باعث شده تا کشت این محصول در کشور بصرفه نباشد.  دولت برای رفع نیاز کشور مجبور به وارد کردن آن شود.
یکی از کشورهای هدف برای وارد کردن بادام زمینی کشور چین میباشد.

قیمت مناسب و کیفیت بالای این محصول این شرایط مناسب را برای بازار مناسب این کشت مساعد کرده است.

بادام زمینی چینی

فروش فله ای بادام

فروش فله ای بادام زمینی چینی در این مجموعه با قیمت مناسب صورت میگیرد. شما برای خرید هیچ محدودیتی نخواهید داشت و بصورتی که به هر میزان بخواهید می توانید از طریق بازرگانی سعدی، به بادام زمینی با کیفیت  در کشور دسترسی داشته باشید.
علاوه اگر شما جزو افرادی باشید که همین امروز اقدام به خرید بادام زمینی از مجموعه فروش ما کنید، شامل تخفیفات و مزایای ویژه ای نیز خواهید شد. پس اگر کیفیت و قیمت مناسب، هر دو را باهم میخواهید عجله کنید. زیرا فقط در این مجموعه فروش است که شما این شانس را خواهید داشت.

در اصل ما در مجموعه فروش خود ساز و کاری را برنامه ریزی کرده ایم که اساس کارمان بر اساس کیفیت بالا با قیمت پایین باشد و به همین دلیل بادام زمینی  با کیفیت را با تفاوت قیمت زیادی نسبت به نرخ ان در کشور عرضه می کنیم.
پس همین الان می توانید برای ثبت سفارش و خرید خود از طریق پلهای ارتباطی ما اقدام به خرید کنید.

بادام زمینی چینی

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.