مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

ثبت سفارش بادام زمینی گیلان با کیفیت عالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مناطق کشت بادام در ایرانمرکز پخش بادام‌زمینی گیلان با کیفیت عالی
بادام زمینی شور فله

بادام زمینی گیلان با کیفیت عالی در معتبر ترین مرکز فروش با قیمت اقتصادی به بازار ارائه می گردد. برای ثبت سفارش بهترین بادام زمینی با مشاوران این مجموعه تماس بگیرید.

مناطق کشت بادام در ایران

بادام زمینی در ایران حدود سه هزار و پانصد هکتار از زمین های کشاورزی را به خود اختصاص داده است. بیشتر در استان های گیلان، گلستان و بعضی از شهر های دیگر کشت می شود.
دو هزار و هشتصد هکتار از زمین های کشاورزی گیلان به کشت بادام زمینی اختصاص یافته است. بیشتر در زمین های شهرستان آستانه اشرفیه کشت می گردد و این شهرستان به قطب تولید بادام زمینی معروف می باشد.

آستانه اشرفیه به دلیل قرار گرفتن در کنار سفید رود و ورود رسوبات این رودخانه به زمین های این شهرستان، موجب مستعد شدن خاک این منطقه برای کشت بادام زمینی شده است.
معمولا بادام زمینی در اوایل اردیبهشت ماه کشت میشود. همچنین در اواخر شهریور ماه برداشت می شود‌.

کاشت بادام زمینی در این منطقه باعث افزایش رونق اقتصادی و اشتغال زایی افراد زیادی می شود. این محصول پس از برنج به عنوان مهم ترین منبع درآمد کشاورزان این منطقه محسوب می گردد.
لازم به ذکر است اگر این کشاورزان از ابزار آلات و ماشین های پیشرفته و مکانیزه استفاده کنند. سالانه تناژ بیشتری از این محصول را تولید و به بازار عرضه می کنند.

بادام زمینی گیلان

مرکز پخش بادام‌زمینی گیلان با کیفیت عالی

بادام زمینی یکی از مغز های خوش مزه است. این مغز به دلیل داشتن پروتئین بالا طرفداران زیادی دارد.
این محصول در شرایط آب و هوایی شمال و بیشتر در استان گیلان کشت می شود و به دیگر شهر های ایران عرضه می گردد.
مرکز پخش بادام زمینی گیلان با داشتن سابقه بسیار در پخش بادام زمینی مرغوب ترین بادام را به بازار ارائه می کند.

این نمایندگی برای فراهم آوردن آسایش مشتریان خود اقدام به فروش اینترنتی محصولات خود کرده است و مشتریان گرامی می توانند به راحتی در منزل خود بادام زمینی با کیفیت را سفارش داده و در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرند.

متقاضیان گرامی دیگر نگران تلف شدن وقت خود در ترافیک و هزینه های زیاد رفت و آمد نباشند.در این سایت با کیفیت ترین بادام زمینی گیلان در معتبرترین مرکز فروش به بازار عرضه می شود. برای سفارش بادام زمینی گیلان با مشاوران این مرکز تماس گرفته و محصول خود را سفارش دهید. مشاوران مرکز پخش بادام زمینی گیلان آماده خدمت رسانی و پاسخ گویی به مشتریان گرامی هستند.

بادام زمینی گیلان