مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار بادام زمینی – چشم انداز صادارات بادام زمینی

بازار بادام زمینی

در این تحقیق چشم انداز صادرات بادام زمینی آلی و تند ، خام یا بو داده ، از اوگاندا به اروپا بررسی شده است. برای انجام این کار ، اصول اولیه بازار بادام زمینی ترسیم شده است ، و همچنین جزئیات تجارت ارگانیک آلی. جنبه های عمده عرضه بادام زمینی اوگاندا از جمله قیمت تمام شده بادام زمینی خام بحث شده است. تأکید ویژه ای بر مسئله کیفیت ، به ویژه کنترل آفلاتوکسین شده است.

محیط بازار

در حالی که بادام زمینی یکی از مهمترین دانه های روغنی است ، آنها همچنین مهمترین آجیل خوراکی هستند. به همین ترتیب ، قیمت بادام زمینی به تحولات هر دو بازار پاسخ می دهد. نمونه ای از این وابستگی در سال ۲۰۰۳ مشاهده شد ، که به دنبال افزایش قیمت بذور روغن به دلیل کمبود دانه های سویا ، قیمت بادام زمینی به شدت افزایش یافت. در حالی که بادام زمینی وارد شده به اروپا عمدتاً به عنوان آجیل خوراکی استفاده می شود ، بیشتر تولیدات جهان برای خرد کردن (برای روغن) استفاده می شود. تجارت بین الملل فقط اقلیت تولید جهانی را تشکیل می دهد و کشورهای پیشرو تولید چین و هند بیشتر تولید خود را در داخل کشور مصرف می کنند.

بازار بادام زمینی تجاری ارگانیک و منصفانه

بازار بادام زمینی
بازار بادام زمینی

بازار بادام زمینی آلی نسبتاً توسعه نیافته است که شاهد توزیع محدود آن در کانال خرده فروشی اصلی ، محدوده محدود محصولات در کانال خرده فروشی تخصصی و محدودیت استفاده در صنایع غذایی هستیم. بازار ارگانیک ممکن است در جایی بین ۴۰۰۰ تا ۸۰۰۰ تن بادام زمینی پوسته شده اندازه گیری کند. بازار معقولات بسته به فعالیت سازمانهای بازرگانی جایگزین و فروشگاههای تخصصی سنتی آنها از قبیل فروشگاههای جهانی ، بسیار محدودتر است ، اما در محدودیتهای آن مشابه است. آجیل خوراکی و کره بادام زمینی دسته اصلی محصولات در هر دو بخش بازار هستند.

توزیع محدود بادام زمینی در خارج از کانال های تخصصی ارگانیک و fairtrade به یک فرصت اشاره دارد ، نه فقط به یک ضعف. این مشکل در درجه اول عدم عرضه بوده است و نه کمبود تقاضا. معرفی پیشنهادی برچسب خارجی از خانواده Max Havelaar (که توسط سازمانهای تجاری بین المللی تجارت عادلانه اداره می شود) احتمالاً باعث افزایش بازار معافیت خواهد شد. در صورت افزایش توزیع و افزایش دامنه محصول ، بازار ارگانیک نیز سود خواهد برد. همچنین ممکن است جایی برای ترکیب های ترکیبی و محصولات ارگانیک وجود داشته باشد ، زیرا این در حال حاضر در دسترس نیست.

مهدی سعدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

phone icon مشاور فروش مجموعه سعدی: 09193459761

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید