مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

بازار بزرگ فروش بادام زمینی در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص استفاده از بادام با پوستکشور های وارد کننده و بازار بزرگ فروش بادام‌
بازار بزرگ فروش بادام‌زمینی

 

بازار بزرگ فروش بادام‌زمینی این محصولات را با کیفیت بالا، بسته بندی خوب و قیمت مناسب برای رضایت و دسترسی مشتریان به فروش می رساند.

معمولا در بازار بادام زمینی آستانه اشرفیه بلاترین قیمت را دارد. دلیل آن این است که محصولات این شهر از کیفیت بالا برخوردار است.که به راحتی آن را میتوان در بازار های داخلی و خارجی به فروش رساند.

بازار بزرگ فروش بادام زمینی در تهران

خواص استفاده از بادام با پوست

  • جلوگیری از بیماری های قلبی و عروقی و سرطان ها
  • جلوگیری از چاقی
  • شادابی و لطافت پوست به دلیل دارا بودن آنتی اکسیدانی به نام بیوچنانین
  • جلوگیری از پوکی استخوان ها و تقویت استخوان به دلیل داشتن مقادیر از عناصر کلسیم و آهن و انواع ویتامین ها
  • ارزش غذایی و خواص استفاده از بادام زمینی با پوست، به اندازه گردو می باشد. در زیر به برخی از خواص استفاده از بادام زمینی با پوست، اشاره کرده ایم.
  • جلوگیری از بیماری های اعصاب و آلزایمر

بازار بزرگ فروش بادام زمینی در تهران

کشور های وارد کننده و بازار بزرگ فروش بادام‌

کشور های وارد کننده بادام زمینی با پوست، عمدتا کشور هایی مانند هلند، امارات متحده عربی، چین و هند می باشند.  کشور های نیجریه، افغانستان و ازبکستان نیز به مقدار کمتری، به وارد کردن انواع بادام ها از جمله بادام های زمینی به کشور ایران، می پردازند.  طبق آمار های اداره کمرگ کشور ایران، با ورود بادام های زمینی از این کشور ها به داخل ایران، چندین میلیون دلار ارز از کشور خارج می شود.

مراکز خرید بادام زمینی خام قیمت مناسب را با نرخ روز عرضه می کند. که این محصول باید مطابق با نیاز و تقاضای مردم باشد و با ذائقه متقاضیان مطابقت داشته باشد. که اکثر این مراکز خرید در اقصی نقاط کشور ایجاد شده است و این فرصت را به مشتریان می دهد تا با قیمت مناسب محصول خود را خریداری نمایند.

عرضه بادام زمینی از طریق مراکز خرید که توسط تولیدکنندگان ایجاد شده است، ارائه می گردد. تا متقاضیان و خریداران بتوانند با کمترین هزینه و زمان این کالا را با کیفیت و قیمت منصفانه ای خریداری نمایند و این کالا بازار مناسبی را در اختیار فروشندگان این محصول قرار می دهد. بازار بزرگ فروش بادام‌زمینی قیمت مناسب را اولویت قرار می دهد.

قیمت روز این محصول در ماه های مختلف تفاوت هایی دارد.معمولا در فصل برداشت بهای این محصول کاهش چشم گیری خواهد داشت.قیمت خرید بادام زمینی از کشاورز کمتر از بهای آن نسبت به بازار است.بنابراین خریداران به سراغ کشاورزان می روند. برای خرید تا بازار بزرگ فروش بادام زمینی در تهران.چرا که همیشه خرید محصول علاوه بر کیفیت قیمت نیز مد نظر خواهد بود.

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *