مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

عرضه بادام زمینی بوداده

آنچه در این مقاله می خوانید...

با نحوه طعم‌دار کردن بادام زمینی آشنا شویدمرکز عرضه انواع بادام زمینی بوداده
بادام زمینی طعم دار

عرضه بادام زمینی بوداده، در بین رقبای این صنف بسیار تنگاتنگ است. در این میان مشتریان عمده و کشاورزان و تولیدکنندگان اصلی اقدام به خرید و فروش با تناژ خیلی بالایی می‌کنند که می‌توان گفت انواع مختلفی از این محصول با کیفیت‌های متفاوتی در این بازار وجود دارد. در این میان کشت و صنعت سعدی توانسته رتبه خیلی خوبی در میان تاجران این عرصه داشته باشد و برترین بادام زمینی بوداده را به بازار ارائه می‌‌کند.

بادام زمینی بو داده

با نحوه طعم‌دار کردن بادام زمینی آشنا شوید

دانه گیاهی خوشمزه که به کارخانه متنقل می‌شود. برای سورت شدن و جدا شدن دانه‌های ریز و درشت و خراب مورد بررسی قرار می‌گیرد.

برخی ازبادام زمینی با پوست و برخی بدون پوست بوداده می‌شوند. که به کمک دستگاه‌های حرارتی و نوار نقاله این کار انجام می‌شود.

این کار دارای مراحل مختلفی می‌باشد. در درجه اول باید بادام زمینی را برای خشک کردن به دستگاه حرارتی منتقل کنند زیرا دانه نم دار زود خراب می‌شود.
بعد از طی این مرحله نوبت برشته و سرخ کردن این دانه می‌باشد. که به صورت اصولی و تخصصی انجام می‌شود. حرارت مناسبی که به آن وارد می‌شود به خوبی آن را بوداده می‌کند. و سوختگی در آن وجود ندارد.

بعد از این مرحله نوبت به اضافه کردن انواع طعم‌دهنده‌ها می‌باشد. آب نمک یا سرکه و لیمو یا زعفران را درون دستگاه برروی بادام زمینی می‌ریزند و بعد از حدود ده دقیقه نوبت به اضافه کردن ادویه‌های دلخواه می‌رسد.
این روند با فناوری و تکنولوژی روز دنیا در کارخانجات انجام می‌شود و در نتیجه در قسمت بسته بندی قرار می‌گیرد در این مرحله برند و اطلاعات مربوط به آن بر روی بسته ذکر می‌شود. آدرس کارخانه تولیدی نیز بر روی آن قابل مشاهده است. بسته بندی در کارتون‌های بزرگ ده تا پانزده کیلویی انجام می‌شود.

بادام زمینی بو داده

مرکز عرضه انواع بادام زمینی بوداده

از خواص و فواید بادام زمینی هر چه بگوییم نمی‌توانیم .حق مطلب را ادا کنیم. مردم آگاهی لازم را برای مصرف و فواید آن دارند. و برای همین آن را به صورت عمده خریداری می‌کنند.

در مرکز عرضه انواع بادام زمینی بوداده مدل‌های مختلفی از طعم را می‌بینید .که متناسب با مزاج و سلیقه همه افراد می‌باشد.
برای تهیه این محصول می‌توانید. به مراکز عرضه این محصول که به صورت عمده و تضمینی این محصول را ارائه می‌کنند مراجعه نمایید.

اما نیازی به مراجعه حضوری نمی‌باشد و با در نظر گرفتن سایت اینترنتی می‌توانید بدون دردسر همین حالا اقدام به خرید کنید.

بادام زمینی غلاف دار

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.