مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

بازار فروش بادام زمینی سفید

آنچه در این مقاله می خوانید...

بادام زمینی چقدر کالری دارد؟بزرگترین عرضه کننده بادام
بادام زمینی سفید

بادام زمینی سفید پس از پوست گیری توسط دستگاه های پیشرفته سفید می شود که به آن بادام زمینی سفید گفته می شود. درواقع بیشتر برای مصارف خلالی، کره گیری و شکلات صبحانه به کار برده می شود. بادام زمینی سفید در بسته بندی تمیز و بهداشتی ارائه داده می شود. بازار فروش بادام‌ زمینی سفید بسیار داغ است. چون این فراورده کارایی بالایی دارد. چون قیمت مناسبی دارد رقابت تنگا‌تنگی با خلال بادام درختی دارد.

بادام زمینی سفید

بادام زمینی چقدر کالری دارد؟

همانگونه که می دانید بادام زمینی انواع مختلفی دارد که به صورت خام و بو داده ارائه داده می شود. هریک به خاطر ویژگی های زیادی که دارد مورد توجه فراوان قرار گرفته است. عده ای به خاطر نا آگاهی از کالری موجود در بادام زمینی از آن استفاده نمی کنند. در ادامه این مقاله به این سوال که بادام زمینی چقدر کالری دارد؟ پاسخ داده می شود که عبارت انداز:

• بادام زمینی خام کالری بسیار کمتری دارد. چون چربی و کلسترول موجود در بادام زمینی خام غیر اشباع است و کاملا طبیعی می باشد. پس از جذب بدن موجب اضافه وزن نمی گردد‌
• کالری موجود در بادام زمینی خام به گونه ای است که برای کودکان و زنان باردار بسیار مفید است. چون کالری مناسبی دارد موجب افزایش انرژی در بدن می گردد.

• ورزشکاران می توانند قبل از تمرین از بادام زمینی استفاده کنند. چون کالری آن موجب ازدیاد نیرو در این افراد می گردد و به راحتی در مسابقات مختلف می توانند توان و نیرو خود را حفظ کنند.
• بادام زمینی چون فولات و فسفر زیادی دارد از کم خونی پیشگیری می کند و با سوخت و ساز بهتر بدن کالری بادام زمینی جذب بدن نمی شود.
• کالری بادام زمینی سفید نسبت به دیگر بادام زمینی ها کمتر است چون بدون پوست و غلاف دار است با مقادیر کم می توانید انرژی زیاد و کالری کمتری را دریافت کنید.

بادام زمینی سفید

بزرگترین عرضه کننده بادام

بادام زمینی شمال جزء پر مصرف ترین نوع بادام زمینی است چون از نظر طعم و مزه نیز جایگاه ویژه ای دارد. بزرگترین عرضه کننده بادام زمینی به روش های متعددی این محصول را ارائه می دهد. به دلیل مصرف زیاد بادام زمینی سفید
فروش بادام زمینی سفید از طریق سایت زیر نیز امکانپذیر است. خریداران می توانند به صورت عمده این فراورده را با قیمت بسیار مناسب بدست آورند چون در بسته بندی ۵ و یا ۱۰ کیلویی می باشد مدت ماندگاری بیشتری دارد.

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.