مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

شرکت بازرگانی بادام زمینی پرک درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل پرورش بادام زمینی با کیفیت عالیآیا می دانید چه زمانی بادام زمینی برای برداشت آماده می شود؟مرکز فروش بادام زمینی پرک درجه یک
بادام زمینی پرک

بادام زمینی پرک از خوش طعم ترین نوع بادام زمینی می باشد، شما قادر به سفارش محصول مورد نظر از این مجموعه به عنوان شرکت بازرگانی بادام زمینی پرک درجه یک با قیمتی مناسب به صورت آسان هستید.

مراحل پرورش بادام زمینی با کیفیت عالی

شایان ذکر است که بگوییم بادام زمینی یک نوع گیاه گرما دوست است.  بیشتر در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری کشت می شود. و تعداد طرفداران آنها روز به روز در حال افزایش است.

برای کاشت بادام زمینی از خاکی استفاده کنید که بافت شنی داشته باشد.  چرا که این گونه بافت ها زهکشی مناسبی را در خاک به وجود می آورند.

این گیاه برای رشد کردن به دمای گرم نیاز دارد. دمایی که بین ۲۰ تا ۳۰ درجه سانتی گراد باشد.

لازم است بدانید شما باید به طور مکرر عمل آبیاری را انجام دهید. چرا که شن خیلی سریع آب را به خود جذب می کند.

همانطور که می دانید برای فرا رسیدن زمان برداشت بادام زمینی باید خیلی از آن مراقبت کنید. تا زمانی که بادام زمینی به مرحله برداشت برسد باید عمل خاکپا را انجام دهید.

عمل خاکپا به این صورت است که شما اطراف بادام زمینی را شخم بزنید و خاک را زیر و رو کنید. این کار موجب می شود که سله پیرامون بادام زمینی بشکند.

 

آیا می دانید چه زمانی بادام زمینی برای برداشت آماده می شود؟

 

وقتی بادام زمینی آماده برداشت می شود که برگ های آن زرد رنگ شود و وضعیت نیام پیدا کند.

شایان ذکر است که بگوییم غلاف گیاه هنگام رسیده شدن رنگ آجری به خود می گیرند و برگ های آن تیره شده و می ریزند.

بادام زمینی پرک

 

مرکز فروش بادام زمینی پرک درجه یک

همانطور که می دانید از بهترین گزینه های خرید، خرید به صورت عمده می باشد چرا که شما آجیل فروشان و فروشگاه های تنقلات با خرید عمده این محصول قیمت کمتری بابت آن پرداخت می کنید و می توانید آن را با قیمت ارزان تری به مشتریان خود بفروشید که این امر موجب می شود فروش شما افزایش یابد.

شرکت بادام زمینی پرک به عنوان معتبر ترین شرکت ها فروش بادام زمینی پرک را با مناسب ترین قیمت به صورت بی واسطه برایتان در نظر گرفته است. جهت ثبت سفارشات و آگاهی از قیمت این محصول با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بادام زمینی پرک از خوش طعم ترین نوع بادام است. شما میتوانید محصول مورد نظر را از این مجموعه شرکت بازرگانی بادام زمینی پرک تهیه کنید.

بادام زمینی پرک

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.