مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

تامین کنندگان بادام زمینی غلاف دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره بادام زمینی غلاف دارتامین کنندگان بادام زمینی
بادام زمینی ایرانی

تامین کنندگان بادام زمینی غلاف دار، در تلاش هستند تا بهترین محصول را به بازار ارائه دهند.

بادام زمینی غلاف دار یکی از انواع آجیل و خشکبار بسیار مقوی می باشد. بادام زمینی هم نیاز خود ایران را تامین می کند. و نیز به دیگر کشور ها صادر می شود.

امروزه کارخانجات تولید کننده ی بادام زمینی این محصول خوشمزه و پر خاصیت را با طعم های مختلف روانه ی بازارهای فروش نمایند. خوشبختانه ایران به دلیل آب و‌ هوای مطلوب و مساعدی که دارد. یکی از مناطق بسیار عالی برای تولید بادام زمینی غلاف دار می باشد.

تامین کنندگان بادام زمینی غلاف دار

اطلاعاتی درباره بادام زمینی غلاف دار

امروزه بادام زمینی جزء تنقلات خوشمزه ای می باشد. که در بازار وجود دارد و دارای خواص و ویتامین های زیادی می باشد.

بادام زمینی در دو نوع در بازار وجود دارد. بادام زمینی غلاف دار و بادام زمینی از غلاف در آمده، منظور از بادام زمینی غلاف دار همان پوسته ی آن می باشد. که بادام ها در آن جای دارند. علاوه بر آن پوسته در اطراف هر دانه بادام زمینی پوسته ی قرمز رنگی مغز کرم رنگ آن را احاطه کرده است.

از جمله مهمترین مشخصه ی یک بادام زمینی مرغوب میتوان به طعم و مزه ی خوب آن اشاره نمود. بادام زمینی غلاف دار به دلیل غلاف خود یا همان پوسته ی سختی که در دور خود دارد .می توانیم. مدت زمان بیشتری نگهداری کنیم. و حتی برای کسانی که بادام را به صورت عمده خریداری و نگهداری می کنند. مدت زمان سالم ماندن بادام ها حدود یکسال است.

از دیگر اهمیتی که غلاف دور بادام دارد. می توان به این موضوع اشاره نماییم. که مغز بادام توسط حشرات دیگر خورد و خورده نمی شود. و از ورود انواع میکروب ها به داخل مغز جلوگیری به عمل می آید.

بادام زمینی روکش دار سرشار از مواد مغذی پروتئین ها و فسفر فراوانی می باشد. و برای کسانیکه دائما ضعف و خستگی دارند بسیار مفید می باشد. انواع بادام زمینی در بازار وجود دارد: بادام زمینی خام، بو داده، روکش دار و بدون غلاف که از انواع خام آن برا روغن گیری و ساخت کره ی بادام زمینی استفاده می کنند.اطلاعاتی درباره بادام زمینی غلاف دار

تامین کنندگان بادام زمینی

همانگونه که قبلا اشاره نمودیم بادام زمینی به صورت خام و بو داده در بازار های سر تا سر ایران موجود است. سهم ایران از آنجایی که آب و هوای مناسبی در تولید بادام زمینی دارد و در تمام فصول سال تولید می کند بسیار مهم می باشد و هر ساله هم نیاز خود کشور را برطرف می نماید و هم به دیگر کشور های جهان صادر می شود. همانطور که می دانید فروش بادام زمینی در بازار با قیمت های مختلفی صورت می گیرد و مصرف کنندگان می توانند با توجه به ذائقه و سلیقه ی خود اقدام به خرید نمایند.صادرات تنوع بادام زمینی غلاف دار

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *