مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

توزیع انواع کره بادام زمینی خوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

شناخت بهتر کره بادام زمینیمشخصات خرید و توزیع انواع کره بادام زمینی خوب
توزیع انواع کره بادام

توزیع انواع کره بادام زمینی، در مراکز و نمایندگی های فروش فعال این محصول با کیفیت بالا و مرغوب و قیمت مناسب انجام می شود. همان طور که می دانید، یکی از سالم ترین و خوشمزه ترین محصولات پرطرفدار در دنیا، کره بادام زمینی خوب است.
کره بادام زمینی دارای خواص بی شماری می باشد. این محصول جزء خوراکی هایی به حساب می آید، که به راحتی می تواند انرژی روزانه فرد را تامین کند.

 

کره بادام زمینی خوب

شناخت بهتر کره بادام زمینی

کره بادام زمینی سرشار از مواد مغذی و بسیار لذیذ می باشد. این ماده‌ی غذایی با هر نوع خوراکی از میوه و شکلات گرفته، تا ژله و کرفس، قابل‌مصرف است.
وجود میزان زیاد چربی‌های غیراشباع تک‌ زنجیره و مواد مغذی دیگر، کره بادام زمینی را به یکی از خوراکی ها و میان وعده های مناسب برای کاهش وزن تبدیل می‌کند.

همانند بسیاری از کره‌های مغزهای گیاهی، کره بادام‌زمینی نیز حاوی چربی و کالری بسیار بالایی می باشد. (حدود ۹۰ کالری و ۱۶ گرم چربی در هر ۲ قاشق غذاخوری).
با خوردن ۲ قاشق کره بادام‌زمینی علاوه بر دریافت ۱۹۰ کالری، مقدار بسیاری زیادی مواد مغذی نیز دریافت می‌کنید. مغزها و کره‌های آن ها منبع بسیار خوبی برای پروتئین، فیبر، ویتامین‌ها، مواد معدنی و مواد شیمیایی گیاهی هستند.

مشخصات خرید و توزیع انواع کره بادام زمینی خوب

امروزه کره بادام زمینی در انواع مختلف بسته بندی ها، تولید و توزیع می گردد. مشتریان و متقاضیان این محصول با توجه به ذائقه و نیازشان این محصول را تهیه و از خوردن آن لذت ببرند.

برندهای مختلف تولیدکننده در تولید کره‌های بادام زمینی ابتکار عمل زیادی به خرج می‌دهند. بعضی شیرین هستند، برخی افزودنی‌های رنگارنگ دارند و…  مصرف کنندگان با توجه به علایقشان می توانند، انواع این محصول را تهیه نمایند.

وجود مواد اضافی مانند مالتودکسترین در کره بادام زمینی مطلوب نیست. این ماده، نوعی شیرین‌کننده پرکالری است، که از برنج، نشاسته ذرت و سیب‌زمینی گرفته می‌شود. این ماده می‌تواند سطح انسولین و گلوکز خون را بالا ببرد. بنابراین از خرید کره بادام زمینی با مواد افزودنی امتناع ورزید.

این موضوع را هم بدانید که موادی مانند مونوگلیسیرید و دی‌گلیسیرید به کره بادام زمینی اضافه می‌شوند، تا از جدا شدن چربی کره از آن جلوگیری کنند. پس اگر دیدید که چربی کره از آن جدا شده و در قسمت بالایی ظرف آن جمع شده، یعنی طبیعی است و در آن مواد افزودنی وجود ندارد.
مشخصات خرید کره خوب بدین صورت است، کره بادام زمینی سالم و مطلوب حاوی مواد اضافی نمی باشد. اگر روی بسته‌بندی بیشتر کره‌های بادام زمینی را بخوانید، با فهرستی بلند بالا از موادی مانند شربت ذرت، روغن گیاهی هیدروژنه، مونوگلیسیرید، دی‌گلیسیرید و… روبه‌رو می‌شوید. کره بادام زمینی خالص از بادام زمینی بو داده درست می‌شود و به هیچ ماده‌ٔ شیمیایی تازه‌ای نیاز ندارد.
توزیع کره خوب و با کیفیت در فروشگاه های حضوری و اینترنتی این محصول صورت می پذیرد.

کره بادام زمینی طبیعی

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.