مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

 توزیع بادام زمینی عمده در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی‌های بادام زمینیخرید و توزیع بادام‌زمینی عمده
 توزیع بادام‌زمینی عمده

هم اکنون توزیع بادام‌زمینی عمده در تهران میتواند با قیمت استثنایی و کیفیتی بی رقیب بادام زمینی مرغوب ایرانی را عرضه کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر کافیست با مشاورین ما در ارتباط باشید.

قیمت بادام زمینی برشته در بازارران

ویژگی‌های بادام زمینی

بادام زمینی که به آن بادام شامی و پسته کوهی گفته می‌شود یکی از خشکبارهای  پر خاصیت در بین آجیل می‌باشد. به خاطر قیمت مناسبی که بادام زمینی دارد، مردم  بیش از سایر خشکبارها از بادام زمینی در انواع گوناگون استفاده می‌کنند. فروشندگان خشکبار نیز برای تامین این محصول و رفع نیاز مردم اقدام به خرید بادام زمینی عمده می‌کنند.

از جمله خواص مهم بادام زمینی می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • منبع سرشار از ویتامین ب
 • کمک به بهبود پوکی استخوان
 • پیشگیری از سنگ کیسه صفرا
 • کاهش وزن
 • سلامت قلب

بادام زمینی جز خوراکی‌های آلرژی‌زا می‌باشد. بنابراین افراد اگر حساسیت خاصی دارند قبل از مصرف حتما باید سلامت خود را در نظر بگیرند.

بادام زمینی انواع مختلفی دارد  که مردم با توجه به مزاج خود از آن استفاده می‌کنند.

 1. خام
 2. شور داده شده
 3. با پوست
 4. بدون پوست
 5. بادام زمینی غلاف دار

البته بادام زمینی خام مزایای بسیار زیادی نسبت به سایر بادام زمینی‌ها دارد.  برخی کارخانه‌های تولید خوراکی مانند زم زم نیز بادام زمینی را در انواع مختلف مانند نمکی، سرکه‌ای، فلفلی ظعم دار می‌کنند و در بسته‌بندی‌های خود به فروش می‌رسانند.

بادام زمینی شمال

خرید و توزیع بادام‌زمینی عمده

برای خرید بادام زمینی عمده می‌توان به صورت بسته‌بندی یا فله‌ای محصول را تهیه نمود. امکان خرید بادام زمینی عمده در تهران، به صورت حضوری برای خیلی از افراد فراهم است اما مشتریانی که در سایر نقاط کشور زندگی می‌کنند برای خرید عمده بادام زمینی یا سایر خشکبار ممکن است به مشکل بخورند. به همین دلیل برای سهولت فرایند خرید به صورت عمده، می‌توانید محصول را به صورت اینترنتی سفارش دهید.

کشور ایران توانایی تولید و  توزیع بادام‌زمینی عمده با کیفیت بسیار بالایی را دارد اما متاسفانه نتوانسته در بازار جهانی جایگاه مطلوبی داشته باشد.

 • چین
 • هند
 • نیجریه
 • ایالت متحده

به ترتیب بزرگترین تولید کنندگان بادام زمینی در دنیا هستند که می‌توانند بادام زمینی عمده را به نقاط مختلف جهان صادر کنند.

بادام زمینی شور مرغوب

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.