مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

مرکز توزیع بادام زمینی غلاف دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه تولید بادام زمینیفروشنده ویژه بادام زمینی غلاف دار
بادام زمینی ممتاز

.مرکز توزیع بادام زمینی غلاف دار ، محصولات را با کیفیت بالا و بسته بندی مناسب و قیمت ارزان برای رضایت مشتریان عرضه می کند . بادام زمینی جزء گروه حبوبات بوده و علاوه بر مصرف خوراکی از آن فرآوره های مختلفی چون کره بادام زمینی و روغن بادام زمینی به دست می آید.

این محصول به دو صورت غلاف دار و بدون غلاف در بازار به فروش می رسد . بادام زمینی غلاف دار از پرطرفدارترین نوع آن می باشد. در مرکز توزیع بادام زمینی غلاف دار این محصول با قیمت عالی به فروش می رسد.

مرکز توزیع بادام زمینی غلاف دار

نحوه تولید بادام زمینی

برای تولید بادام زمینی باید ابتدا زمینی که دارای خاک مناسب باشد را انتخاب کنیم. بهترین خاک برای این گیاه شن با کود فراوان می باشد. بذر این گیاه باید در فاصله ۱۵ تا ۱۸ متری از هم و در عمق ۵ تا ۷ سانتی متری کاشته شود. همچنین ردیف های آن باید ۱ متر از هم فاصله داشته باشد.

روز های زیادی طول می کشد تا بادام زمینی رشد کند. به همین دلیل باید آبیاری آن به بهترین شکل انجام گیرد. همیشه خاک آن مرطوب باشد. دانه های گیاه بادام زمینی بعد از رشد به سمت زمین خم شده و زیر زمین دانه ها رشد و بزرگ می شوند.

مهم ترین نکته ای که باید در نظر بگیرید این مورد می باشد که بهترین زمان کاشت بادام زمینی اواخر اسفند ماه تا اوایل اردیبهشت ماه می باشد. این گیاه به سرما بسیار حساس بوده و در مناطق گرمسیری بهترین عملکرد را دارد. همچنین کود مناسب و به جا باعث رشد بهتر گیاه می گردد.مرکز توزیع بادام زمینی غلاف دار ، محصولات را با کیفیت بالا و بسته بندی مناسب و قیمت ارزان برای رضایت مشتریان عرضه می کند .

نحوه تولید بادام زمینی

فروشنده ویژه بادام زمینی غلاف دار

منظور از بادام زمینی غلاف دار این مورد می باشد که یک لایه چوبی نازک روی مغز بادام قرار دارد. از آن در برابر آلودگی های محیطی، خورده شدن توسط مورچه و ملخ و … محافظت می کند. مدت زمان نگهداری این نوع از بادام زمینی بسیار طولانی می باشد.  یکی از بهترین تنقلات برای کودکان است.

بادام زمینی غلاف دار ارزش اقتصادی  بالایی داشته و سالانه مقدار زیادی از آن در بسته بندی های بهداشتی قرار گرفته و به کشور های ارمنستان، ترکمنستان، کویت، جمهوری آذربایجان و سایر کشور های اروپایی صادر می گردد. صادرات این محصول باعث شده تا درآمد زیادی عاید تولید کنندگان این محصول شود.

فروشنده انواع بادام زمینی در شهر های مختلف کشور فعالیت می کند.  محصول را به صورت فله ای و بسته بندی در بازار به فروش می رساند. البته با در دسترس بودن اینترنت فروش بادام زمینی غلاف دارد. بدون غلاف به صورت مستقیم و غیر حضوری انجام می گیرد.

با مراجعه به سایت های اینترنتی ما می توانید در کمترین زمان ممکن آن را تهیه نمایید.

فروشنده ویژه بادام زمینی غلاف دار

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *