مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

توزیع کننده کره بادام زمینی شیرین درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات کره بادام زمینی مغزدار ۵۱۰ گرمیشرکت تولید و توزیع کننده کره بادام زمینی مغزدار ایرانی
فروش کره بادام زمینی

توزیع کننده کره بادام ، دارای نمایندگی های فعال برای پخش و توزیع محصولات با کیفیت بالا، بسته بندی مناسب و قیمت مقرون به صرفه هستند. کره بادام زمینی تنوع خیلی بالایی را به خود اختصاص داده است. و توزیع کننده انواع این محصول را در بین مشتریان خود توزیع و پخش می‌کند.

یکی از بهترین نوع ان که مشتریان بی‌شماری دارد کره بادام زمینی شیرین درجه یک است. افرادی که به طعم شیرین علاقه زیادی دارند بیشترین مشتری این محصول هستند. این توزیع کننده به منظور سهولت در خرید این کالا، آن را به صورت آنلاین بین مشتریان خود توزیع می‌کند.

مشخصات کره بادام زمینی مغزدار ۵۱۰ گرمی

کره بادام زمینی شیرین از خوراکی‌های مغذی است که دارای بهترین مواد است . انرژی زا بودن آن دلیل مهمی برای مصرف این محصول ‌می‌باشد. این خوراکی در بسته بندی‌های متنوعی در بازار و فروشگاه‌های مختلفی در سطح کشور دیده ‌می‌شود. یکی از بهترین شکل بسته بندی آن ۵۱۰ گرمی یا نیم کیلویی می ‌باشد.

این بسته با وزن مناسبی که دارد برای خرید بهترین گزینه است. مشخصات متنوعی را به خود اختصاص داده است که به ۳ مورد از آن اشاره می‌کنیم.

۱٫ دارا بودن چربی بالای اشباع شده که برای سلامتی قلب و ریه بهترین خوراکی دنیا است. داشتن میزان بالایی از کلسیم که برای استخوان سازی به کار می‌رود. بالا بودن میزان پتاسیم آن در هر گرم که برای کنترل فشار خون به کار می‌رود.  از مشخصات ذاتی این محصول است.

۲٫ داشتن یک بسته بندی درجه یک که همه اصول بهداشتی در آن دیده می‌شود. حتی می‌توان بعد از تمام شدن آن نیز از ظرف بسته بندی آن استفاده‌های مختلفی کرد. نام و برند معتبری که بر روی ‌آن هک شده است.  از بهترین مشخصه‌ای است که می‌توانیم به آن بپردازیم.

۳٫ از اصلی‌ترین مشخصه‌ای که نمی‌توان به این راحتی از آن گذشت، مغزدار بودن این کره است. به این صورت که تکه‌های از بادام زمینی در آن دیده ‌می‌شود که در هنگام خوردن در زیر دندان حس می‌گردد.

 

کره بادام زمینی شیرین

شرکت تولید و توزیع کننده کره بادام زمینی مغزدار ایرانی

شرکت کره بادام زمینی مغزدار ایرانی که در کشور فعالیت دارد سهم بزرگی در برند سازی این محصول داشته و نام و برند این کره بادام زمینی شیرین را به جایگاه بالایی رسانده است. این شرکت طعم‌های متنفاوتی از این محصول را تولید می‌کند و در بازارهای داخلی و خارجی آن را به فروش می‌رساند.
فروش کره بادام زمینی مغزدار ۵۱۰ گرمی ایرانی در دنیا با استقبال بی‌نظیری روبرو شده است که این را مدیون اعتماد مردم به این جنس می‌داند. شرکت تولیدی کره بادام زمینی شیرین و مغزدار را با طعم‌های متفاوت دیگری نیز با قیمتی ارزان به فروش می‌رساند.توزیع کننده کره بادام ، دارای نمایندگی های فعال برای پخش و توزیع محصولات با کیفیت بالا، بسته بندی مناسب و قیمت مقرون به صرفه هستند.

کره بادام زمینی شیرین

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.