مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

توزیع کنندگان عمده بادام زمینی خام

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش های مصرف بادام زمینی خامصادر کننده و توزیع‌کنندگان عمده بادام زمینی خام
بادام زمینی

توزیع‌کنندگان عمده بادام زمینی خام،  این محصول را در مراکز و نمایندگی های فروش فعال این محصول با کیفیت بالا و مرغوب و قیمت مناسب ارائه می کنند.

توزیع کنندگان عمده بادام زمینی خام

روش های مصرف بادام زمینی خام

بادام زمینی در نوع خام آن، دارای خواص بسیار بالاتری می باشد. یکی از خشکبار های مورد پسند در بین خشکبار می باشد.
بادام زمینی، بخاطر قیمت مناسب آن از پرفروش ترین های خشکبار نیز به حساب می آید. از این رو معمولا فروشندگان، اقدام به خرید از مراکز فروش بادام زمینی خام عمده می کنند. درواقع میزان درخواستی مشتری خود را تا حداقل یک هفته تامین نمایند. همین طور در وقت نیز صرفه جویی کرده باشند.توزیع‌کنندگان عمده بادام به کیفیت توجه می کنند.

روش های خانگی برای مصرف بادام زمینی خام بدین صورت می باشد. روش برشته کردن بادام زمینی به وسیله ماهیتابه، که در این روش روش اول، بادام زمینی را درون تابه می ریزیم. سپس با حرارت کم، کمی تفت داده تا خیلی کم، رنگ بگیرد. بعد آب نمک آماده شده را که درون آن نصف قاشق چایخوری آب لیمو ریخته شده را، به آن اضافه می کنیم. همچنین خوب هم می زنیم تا آب آن خشک گردد.توزیع‌کنندگان عمده بادام بادام را در مقیاس عمده وارد بازار می کنند.

در روش دوم، برشته کردن بادام زمینی با فـر انجام می شود. بدین صورت که فر را از قبل با حرارت ۱۷۵ درجه سانتی گراد یا ۳۵۰ درجه فارنهایت گرم کنیم. سپس بادام ها را در داخل قالب فر داخل آن قرار بدهیم.
به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه به حال خود گذاشته، تا برشته شوند.توزیع‌کنندگان عمده بادام به قیمت نیز توجه دارند.

در روش سوم، برشته کردن بادام زمینی با مایکروویو انجام می شود.
در ابتدا قالب مورد نظر را با مارگارین یا کره چرب کرده و سپس بادام ها را در آن قرار داده و داخل مایکروویو بگذارید. حدود ۴ الی ۵ دقیقه زمان برای برشته شدن آنها کافی است.

روش های مصرف بادام زمینی خام

صادر کننده و توزیع‌کنندگان عمده بادام زمینی خام

شرکتها از توزیع کنندگان عمده بادام زمینی خام می باشند. در زمینه تجارت بادام زمینی فعالیت چشم گیری دارند. برای سرمایه گذاری و خرید و فروش بادام زمینی، این اطمینان خاطر را به مشتریان می دهند، که محصولی با کیفیت دریافت خواهند نمود.
توزیع کنندگان عمده بادام زمینی خام با خرید عمده بادام زمینی از کشاوزران داخلی برای سرمایه گذاران داخلی و خریداران خارجی زمینه مناسبی را فراهم کرده اند.

بهترین نوع بادام زمینی ایران در مناطق شمالی و به ویژه در آستانه اشرفیه تولید و به بازار فروش عرضه می شود.
فروش بادام مرغوب سبب گشته تا بازار این محصول از رونق خوبی برخوردار گردد. همچنین مشتریان از لحاظ کیفیت و مرغوبیت محصول مطمئن باشند.
صادر کننده عمده بادام زمینی خام، این محصول را به کشورهای مختلف جهان که امکان کاشت و داشت و برداشت این محصول را ندارند، صادر می نماید.

صادر کننده عمده بادام زمینی خام

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.