مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

توزیع کنندگان کره بادام زمینی مارک ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مزایای استفاده از کره بادام زمینینحوه صادرات و توزیع کنندگان کره بادام زمینی
کره بادام‌زمینی مارک

توزیع کنندگان کره بادام ، در مراکز و نمایندگی های فروش فعال این محصول با کیفیت بالا و مرغوب و قیمت مناسب انجام می شود. کره بادام زمینی محصولی کاملا خوراکی بوده، که امروزه توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نموده است. کره بادام زمینی علاوه بر خوشمزه بودن، دارای انرژی بسیار بالا، خواص مفید زیاد و قابلیت عضله سازی برای ورزشکاران می باشد.

البته مصرف کره بادام زمینی تنها به این موارد خلاصه نمی گردد. از آن برای تهیه معجون، میلک شیک و در قنادی ها برای پخت شیرینی استفاده می شود.
بسیاری از افراد به دنبال این هستند. خوشمزه ترین کره بادام زمینی را خریداری کنند. انتخاب سخت به تنوع زیاد کره بادام زمینی مارک ایرانی و خارجی بر می گردد. در مجموع کره بادام زمینی ای که از مغز بادام زمینی ایرانی تولید شود. البته کاملا خالص باشد، طعم خوشمزه تری دارد.

 

کره بادام زمینی عالی

مزایای استفاده از کره بادام زمینی

کره بادام‌زمینی حاوی چربی و کالری بسیار بالایی می باشد. (حدود ۹۰ کالری و ۱۶ گرم چربی در هر۲ قاشق غذاخوری). یعنی شما با خوردن ۲ قاشق کره بادام‌زمینی علاوه بر دریافت ۱۹۰ کالری، مقدار بسیاری زیادی مواد مغذی نیز دریافت خواهید کرد.

کره بادام زمینی منبع بسیار خوبی برای پروتئین، فیبر، ویتامین‌ها، مواد معدنی و مواد شیمیایی گیاهی می باشند.

نحوه صادرات و توزیع کنندگان کره بادام زمینی

تولید کره ایرانی با کیفیت و مرغوب از بادام زمینی درجه یک ایرانی می تواند، نیاز بسیاری از کشورهای همسایه را به خرید کره بادام زمینی مرغوب مرتفع سازد.

صادرات کره ایرانی علاوه بر جلو گیری از خام فروشی این محصول، سبب سود آوری برای کشور شده . و به طور مستقیم و غیر مستقیم در بهبود شرایط اقتصادی کشورتاثیر می گذارد.

توزیع کنندگان کره بادام زمینی مارک ایرانی، انواع این محصول را در قالب ظرف های فله و البته بسته بندی کوچک پخش می کنند. این گونه مشتریان با توجه به نیاز خود اقدام به خرید می نمایند.
توزیع کنندگان کره بادام زمینی مارک ایرانی با توجه به کیفیت و مرغوبیت آن، این محصول را در سطح بین المللی نیز بازاریابی می کنند.

در کشور ما انواع مختلفی از کره بادام زمینی تولید می شود. بخش کمی از آن در کارخانه ها صورت می گیرد. این در حالی است که بخش عمده کره بادام زمینی در صنایع خانگی تولید می شوند.  بهترین کره را با قیمت های مناسب و البته با علامت استاندارد خریداری نمایید. بایستی اقدام به خرید از شرکت های معتبر تولید کننده کره بادام زمینی نمایید.

 

کره بادام زمینی شیرین

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.