مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

تولید انواع کره بادام زمینی طبیعی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص درمانی کره بادام زمینیصادرکنندگان و تولید انواع کره بادام زمینی طبیعی
توزیع کره بادام‌زمینی تازه

تولید انواع کره بادام زمینی، با کیفیت بالا انجام می شود. که می توانید از طریق این فروشگاه به طور مستقیم از تولیدکننده خریداری نمایید. برای تهیه کره بادام زمینی طبیعی و خانگی می توانید از بادام زمینی خام استفاده نمایید.
می توانید بادام زمینی های خام را در فر به مدت ۱۰ دقیقه در دمای ۳۵۰ درجه فارنهایت (۱۷۷ درجه سانتیگراد) بو داده است. سپس بادام زمینی ها را در یک غذا ساز ریخته و خوب هم بزنید، تا خرد شوند.
هر دو دقیقه یکبار دستگاه غذاساز را خاموش کنید. سپس بادام زمینی هایی که به اطراف دستگاه چسبیده اند، را جمع کنید. در این مرحله اگر دوست دارید می توانید ۲ قاشق غذا خوری روغن بادام زمینی نیز به مواد اضافه نماید.

وقتی که بادام زمینی ها به خوبی له شدند و مواد نرم شد، نمک و در صورت دلخواه شکر یا عسل را به کره بادام زمینی طبیعی خود اضافه کنید. همچنین دوباره هم بزنید، تا یکدست و صاف شوند.
اگر دوست داشتید می توانید، مقداری بادام زمینی خرد شده بوداده به کره بادام زمینی اضافه کنید. اکنون کره بادام زمینی آماده است.

از آنجایی که کره بادام زمینی علاوه بر مصارف خانگی در صنایع متفاوت غذایی همچون کرم بین بیسکویت ها و پخت شیرینی ها و… نیز کاربرد دارد. تولید این محصول امروزه رونق فراوانی یافته است. هر روزه مقادیر بالایی از انواع این محصول تولید و به بازار فروش عرضه می گردد.

کره بادام زمینی با کیفیت

خواص درمانی کره بادام زمینی

کره بادام زمینی طبیعی خواص و فواید بی شماری دارد. همچنین مصرف کره بادام زمینی برای سلامت بدن بسیار مفید بوده است. همچنین به درمان بیماری ها کمک فراوانی می کند.
بادام زمینی ها و کره بادام زمینی حاوی مواد مغذی می باشد. درواقع باعث افزایش سلامت قلب و بهبود سطح قند خون می شوند.
بسته به این که مردم چگونه از کره بادام زمینی در رژیم غذایی خود استفاده کنند، می تواند به آن ها کمک کند. همچنین وزن خود را کاهش داده و یا به هنگام تمرین بدنسازی، وزن خود را افزایش دهند.

صادرکنندگان و تولید انواع کره بادام زمینی طبیعی

کره بادام زمینی یکی از محصولات ایرانی است، که ظرفیت بسیار خوبی برای صادرات دارد. تولید کره طبیعی و صادرات آن علاوه بر جلوگیری از خام فروشی بادام زمینی، سبب سود آوری مناسبی برای کشور نیز می باشد.

کره بادام زمینی جنس خوب
تولید کره طبیعی در کشور در شرکت های بسیار معروف تولید می گردد.
تولید کره طبیعی صادراتی با کیفیت از بادام زمینی های درجه یک ایرانی، می تواند نیاز بسیاری از کشور های همسایه را به خرید کره بادام زمینی مرغوب برطرف سازد.

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.