مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

تولید بادام زمینی ممتاز صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

میزان پتاسیم بادام زمینی مرغوبفروش انواع بادام زمینی ممتاز
بادام‌زمینی ریزدرجه‌یک

بادام زمینی ممتاز صادراتی تولید شده در بهترین مناطق برداشت بادام زمینی ایران، هم اکنون با قیمت رقابتی و کیفیت تضمن شده است. به دو صورت خام و برشته به عرضه می رسد.
تولید بادام زمینی ممتاز صادراتی ، در منطقه شمال کشور و استان گیلان و منطقه ای به نام آستانه اشرفیه انجام می گیرد. البته بادام زمینی پارس آباد دشت مغان هم یکی دیگر از بادام زمینی های ممتاز صادراتی در بازار بوده است که مشتریان ویژه ای دارد.

شما به عنوان تاجر داخلی یا خارجی، جهت عرضه بادام زمینی به بازارهای هدف خود. بایستی فاکتور کیفیت و قیمت را همواره متناسب با هم ارائه دهید. در واقع رقابت اصلی در بازارهای داخلی و جهانی، موضوع کیفیت و قیمت هر محصولی اعم از بادام زمینی می باشد.
آیا می دانید که مجموعه کشت و صنعت سعدی یکی از قطب های بزرگ فروش و توزیع کننده بادام زمینی ممتاز در کشور به شمار می آید.  سابقه چندین و چند ساله در این حوزه داشته است؟

میزان پتاسیم بادام زمینی مرغوب

یکی از دلایل اصلی محبوبیت بادام زمینی در بازارهای داخلی و خارجی، خواص و فواید دارویی و درمانی فوق العاده ای است.  این محصول دارد. در واقع بادام زمینی نه تنها به عنوان تنقلاتی مضر شناخته نمی شود. بلکه مصرف نوع ارگانیک و درجه یک آن می تواند نیاز روزانه انسان ها به یک سری از ترکیبات مغذی را تأمین نموده باشد.

علاوه بر ترکیبات مهمی که در بادام زمینی وجود داشته. مانند پروتئین؛ کربوهیدرات، فیبر، چربی، ویتامین ب و غیره، شاهد وجود مقداری پتاسیم هم در ترکیبات بادام زمینی هستیم. به طوری که در هر ۲۸ گرم بادام زمینی، مقدار ۱۸۷ میلی گرم، پتاسیم در بادام زمینی وجود داشته است.
وجود پتاسیم در بادام زمینی ممتاز و مرغوب. منجر به تنظیم فشار خون و حتی تنظیم ضربان قلب می گردد. همچنین پتاسیم می تواند جلوی ادم و گرفتگی عضلات را هم بگیرد.

بادام زمینی ممتاز

فروش انواع بادام زمینی ممتاز

آیا می دانید با توجه به اینکه شاهد عرضه انواع بادام زمینی خارجی بی کیفیت در بازارهای کشور بوده ایم. چگونه می توان انواع بادام زمینی ممتاز و درجه یک را سفارش خرید عمده داد؟
در حال حاضر بادام زمینی به دو صورت خام و بو داده یا برشته. به شکل فله ای یا بسته بندی شده است. در بازار داخلی و خارجی، خرید و فروش می گردد. با توجه به کیفیت و نوع بسته بندی، قیمت بادام زمینی می تواند متفاوت باشد.

انواع بادام زمینی ممتاز که کاملا یکدست بوده و از طعم و مزه مطلوبی برخوردار هستند. همین حالا از طریق بازرگانی سعدی، امکان خرید در تناز بالا دارند.
بادام زمینی ممتاز

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.