مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

تولید داخلی بادام زمینی خام با کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی بادام زمینی خام با کیفیتقیمت و  تولید داخلی بادام زمینی خام با کیفیت
تولید داخلی بادام زمینی

تولید داخلی بادام زمینی، با کیفیت بالا انجام می شود. که می توانید از طریق این فروشگاه به طور مستقیم از تولیدکننده خریداری نمایید.

بادام زمینی برشته مزمز

ویژگی بادام زمینی خام با کیفیت

بادام زمینی یک دانه روغنی می باشد. جز آجیل هایی مثل پسته یا گردو محسوب نمی شود. به افرادی که دچار فقر ویتامین B هستند، توصیه می شود. این بادام جز حبوبات قرمز به حساب می آید.
البته بایستی متذکر شد، که طعم و ارزش غذایی بادام زمینی ها باعث شده است. این محصول در رتبه با گردو و بادام برابری داشته باشد، که نشان دهنده مغذی بودن آن است.

بادام زمینی به اشکال مختلف بادام زمینی خام ، بو داده، خشک شده، خرد شده و در طعم های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. برخی نیز از مشتقات آن همچون روغن و کره و… استفاده می کنند. ولی در مجموع چه استفاده از بادام زمینی خام و چه اشکال مختلف دیگر بادام زمینی چیزی از فواید آن نمی کاهد. خواص و مزایای بسیار برای سلامتی دارد.
بادام زمینی خام دارای طبعی گرم می باشد. همچنین در بیشتر مناطق کشور کشت می شود.

ما همه ساله با تولید بادام زمینی خام درجه یک و با کیفیت به صورت عمده و انبوه در شمال کشور عزیزمان و به خصوص در شهرستان آستانه اشرفیه توانسته ایم، نیاز بسیاری از مشتریان عمده داخلی خود را به تامین این محصول برطرف سازیم.
از سوی دیگر این محصول با کیفیت را به سایر کشورها نیز صادر نماییم. درواقع به طور مستقیم و غیر مستقیم در بهبود اقتصاد داخلی سهیم باشیم.
خرید بادام زمینی باکیفیت یکی از مهم ترین موارد برای هر فردی است. زیرا از خواص بی شماری برخوردار می باشد.

 

قیمت و  تولید داخلی بادام زمینی خام با کیفیت

همان طور که گفته شد، طعم و ارزش غذایی بادام زمینی شبیه به گردو و بادام می باشد.

بادام زمینی بسته بندی
بادام زمینی دارای ماده مقوی مانند منگنز و نیاسین بوده است. همچنین منبع بسیار خوبی برای افزایش انرژی شما می باشد. گفته شد، که بادام زمینی مانند لوبیا جزء خانواده حبوبات می باشد. اما با این وجود برخی از افراد آن را به عنوان مغزدانه آجیلی می شناسند. قیمت بادام زمینی خام، نسبت به آجیل های دیگر مناسب می باشد. از این نظر خرید بادام زمینی خام، مقرون به صرفه تر است.

تولید بادام مرغوب و با کیفیت سبب گشته، تا بازار صادرات این محصول نیز از رونق خوبی برخوردار گردد.
قیمت بادام صادراتی به نسبت سایر محصولات مشابه نیز از قیمت بسیار خوبی برخوردار می باشد. به همین علت دارای مشتریان بسیاری می باشد.

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.