مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

تولید عمده بادام زمینی مخصوص فرآوری

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه کاشت بادام زمینی مخصوص فرآوری عمدهمرکز فروش بادام زمینی مخصوص فرآوری
مرکز خرید بادام

 

تولید عمده بادام زمینی ، دارای نمایندگی های فعال برای توزیع و پخش محصولات با کیفیت بالا و بسته بندی و قیمت مناسب دردسترس می باشند. بادام زمینی گیاهی یک ساله است که انواع مختلفی دارد.

و به روش های مختلفی تولید می شود. این خوراکی مغذی به صورت شور، برشته و بو داده فرآوری می شود و به صورت عمده عرضه می گردد. بادام زمینی مخصوص فرآوری برای مصارف آجیلی و تزئینی، روغن گیری، کره گیری و خلال مورد استفاده فراوان قرار می گیرد. و چون عمده تولید می شود قیمت بسیار استثنایی دارد. این خوراکی خوشمزه طرفدار زیادی دارد.

نحوه کاشت بادام زمینی مخصوص فرآوری عمده

بادام زمینی مخصوص فرآوری جزء دانه خوراکی است که سرشار از پروتئین، منیزیم، فسفر، روی و کلسیم است که بیشتر در مناطق گرمسیر کاشت می شود. و چهار نوع معرف آن از جمله: ویرجینیا، رانر، اسپانیش و والنسیا کاشت می شود . که ار کدام از نظر ظاهر دارای مشخصاتی هستند. و مزیت های فراوانی دارند. در ادامه این مقاله به نحوه کاشت بادام زمینی عمده می پردازیم .

ابتدا باید آب و هوای مناسب مناطق مختلف را مورد بررسی قرار دهید.  در مناطق خنک و مرطوب قصد کاشت این فراورده بهتر است.  خیلی زود از دانه های پوست کنده شده استفاده کنید. کاشت تا برداشت این محصول سه ماه طول می کشد و باید دمای آن ۱۵تا ۲۰ درجه سانتیگراد باشد.

قبل از کاشت باید خاک زمین مورد بررسی قرار گیرد .  ph آن مناسب باشد و غنی شده با کلسیم است و بسیار سبک است. بادام زمینی به راحتی از این خاک غنی تغذیه می کند و بسیار مرغوب است. دانه خوراکی را قبل از کاشت حدود ۴۰ ساعت در محیط باز قرار دهید.

خیساندن این دانه الزامی نیست و به راحتی می توانید آن را در خاک مناسب بکارید. و با کود ازت که دارای کلسیم، فسفر و پتاسیم است. این محصول را کود‌پاشی می کنند. و در مرحله آخر بادام زمینی درجه یک را آبیاری می کنید. و پس از سه ناه آن را به بهترین نحو برداشت می نمایید.

بادام زمینی مخصوص فرآوری

مرکز فروش بادام زمینی مخصوص فرآوری

مرکز فروش بادام زمینی مخصوص فرآوری دارنده محصولی با کیفیت بالا است که بادام زمینی عمده را به فروش می رساند. این مرکز فروش دارنده خشکبارمخصوص فرآوری است .  به خاطر وجود خریداران زیاد از طریق اینترنت و به صورت آنلاین به فروش می رساند.

خریداران بادام‌ زمینی مخصوص فرآوری مرغوب را به صورت عمده در بسته بندی های ۵ کیلویی و یا ۱۰ کیلویی تهیه کنند.

می توانند به سایت زیر مراجعه کرده و انواع بادام زمینی که به روش های مختلفی فرآوری شده را از طریق سایت زیر خریداری نمایند.

تولید عمده بادام زمینی ، دارای نمایندگی های فعال برای توزیع و پخش محصولات با کیفیت بالا و بسته بندی و قیمت مناسب دردسترس می باشند.

بادام زمینی مخصوص فرآوری

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.