مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

تولید کلی بادام زمینی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع اندازه های بادام زمینیتولید کلی بادام زمینی صادراتی
تولید کلی بادام زمینی

تولید کلی بادام زمینی صادراتی، با کیفیت بالا انجام می شود. که می توانید از طریق این فروشگاه به طور مستقیم از تولیدکننده خریداری نمایید. ایران از مزه و طعم بسیار خوبی برخوردار است. همین امر موجب جلب توجه مشتریان خارجی به خرید هر چه بیشتر این محصول شده است. افراد این محصول را علاوه بر این که به عنوان یک آجیل مقوی مصرف می کنند. همچنین از آن در تزیین کیک و شیرینی نیز به کار می برند. پر تقاضا بودن این مغز چه در داخل و یا چه در خارج از کشور، تولید کنندگان را به این فکر انداخته تا با کاشت، داشت و برداشت در حجم و ابعاد گسترده تر بتوانند نیاز بازار را تامین و از این طریق به سودی قابل توجه دست پیدا کنند.

انواع اندازه های بادام زمینی

بادام زمینی صادراتی نیز در سایزهای مختلفی تولید و با توجه به نیاز و تقاضای بازار عرضه می شود. به طور کلی این محصول دارای سه سایز یک (درشت)، سایز دو (متوسط) و سایز سه (ریز) است. این تنوع موجب شده که هر کدام از سایزهای بادام زمینی با قیمت های مختلفی به بازار عرضه شوند.

طبعا مشتری نوعی از بادام زمینی را برای مصرف می پسندد. نوعی که پوست گیری راحتی داشته و از دانه های درشتی برخوردار باشد. از این رو سایز یک این محصول که درشت ترین نوع بادام زمینی است. این سایز بیشتر به عنوان آجیل مورد استفاده قرار می گیرد. هچنین از جنبه صادراتی نیز برخوردار است. از سایز دو و سه به خصوص نوع سه کمتر به عنوان آجیل استفاده می گردد. بلکه بیشتر برای تولید روغن و کره به کارخانه های روغن گیری می رود.

بادام زمینی صادراتی

تولید کلی بادام زمینی صادراتی

بادام زمینی صادراتی در اشکال مختلفی اعم از خام، برشته، طعم دار (نمکی و سرکه ای)، با غلاف، بدون غلاف، با پوست و یا بدون پوست صادر می گردد. بادام زمینی ایران به جهت با کیفیت بودن و برخورداری از طعمی خوشمزه بسیاری از کشورهای خارجی همچون قطر، روسیه، عراق، افغانستان و ترکیه از مشتریان این محصول می باشند. بسیاری از شرکت های تولیدی همچون بازرگانی سعدی، اختلاف بین انواع بادام زمینی را در نظر می گیرند. تا بتوانند با جدا سازی محصولات با کیفیت و درجه یک آن ها را به طور بسته بندی شده و یا فله ای به کشورهای خارجی صادر کنند.

تولید کلی بادام زمینی ایران در استان های گیلان، گلستان، خراسان رضوی و همچنین در کردستان می باشد. اما با این حال بورس این محصول، آستانه اشرفیه است که با تولید بیش از ۸۰ درصد توانسته جایگاه نخست تولید کلی بادام زمینی کشور را به خود اختصاص دهد.

بادام زمینی صادراتی

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.