مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

خریدبادام زمینی درشت باکیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه چیز درباره بادام زمینیفروشگاه معتبر بادام زمینی درشت باکیفیت صادراتی
مغز بادام زمینی خام

بادام زمینی درشت باکیفیت،را با قیمت عمده خرید کرده و هر کجا که هستید تحویل بگیرید. شما با خرید آنلاین به صورت مستقیم قادر به ثبت خرید هستید.

همه چیز درباره بادام زمینی

لازم به ذکر است که بادام زمینی یکی از کشت های پررونق جهان به شمار رفته به نحوی که حتی در طول سال نیز یک روز را به خود اختصاص داده است. که در تقویم کشور ما این روز مصادف با ۲۲ شهریور ماه می باشد.
شایان ذکر است که. معمولا برای کشت و برداشت بادام زمینی مرغوب سه عامل نقش اساسی و ویژه ای دارند. که عبارتند از: بذر مرغوب، خاک حاصلخیر و آب و هوای مناسب.

شهرستان آستانه‌‌ی اشرفیه واقع در استان گیلان، ۳۵ کیلومتری رشت و ۷ کیلومتری لاهیجان قرار دارد. که این شهر به دلیل داشتن رودخانه‌‌ی طویل و زیبای سفیدرود در دل خود و همچنین آبرفت‌های حاصل از آن، خاک سبک و با کیفیت که محصول رسوبات سفیدرود بوده و همچنین آب و هوای معتدل مدیترانه‌ای، کشتگاه مرغوبترین بادام زمینی کشور و حتی جهان به شمار رفته است.  در حال حاضر تامین کننده‌‌ی حدود ۹۰ درصد از بادام زمینی ایران هست.

بطور متوسط سالانه ۲ هزار هکتار از زمین های این شهرستان زیر کشت بادام زمینی می روند. و در حال حاضر شهرستان آستانه اشرفیه سردمدار تولید کنندگان بهترین و مرغوب ترین نوع بادام زمینی می باشد.
همانطور که می دانید دانه های تولید شده بادام زمینی در آستانه اشرفیه از ظاهری زیبا، درشت و یکدست و طعمی بسیار لذیذ برخوردار هستند.

بادام زمینی درشت

فروشگاه معتبر بادام زمینی درشت باکیفیت صادراتی

همانطور که متوجه شدید بادام زمینی آستانه از مرغوب ترین و پرطرفدار ترین بادام زمینی ها بوده و شرایط ویژه این شهر است. که منجر به تولید بادام زمینی درشت و مرغوب می شود. که هیچ جای کشور بخاطر فقدان شرایط ویژه شهر آستانه برای کشت بادام زمینی قادر به تولید بادام زمینی همانند بادام زمینی این شهر نخواهد شد.

شما می توانید برای خرید بادام زمینی درشت و با کیفیت صادراتی به راحت ترین شیوه خرید. همان خرید آنلاین متوصل شوید. زیرا اکثر مراکز فروش آنلاین دارای شرایط ویژه عرضه بادام زمینی و همچنین فروش بادام صادراتی بصورت مستقیم هستند.
فروشگاه بادومیکو یکی از مراکز معتبر فروش بادام‌ صادراتی و بادام زمینی مرغوب و درشت صادراتی آنلاین بوده است. و امکان خرید مستقیم و بدون واسطه را براحتی برای شما مهیا کرده است. پس با خیالی راحت بهترین و تازه ترین انواع بادام و بادام زمینی بسته ای را فقط از ما بخواهید.بادام زمینی درشت

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.