مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

خرید آنلاین بادام‌زمینی برشته

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا بادام‌زمینی برشته خریداری کنیم؟ ایا مدت زمان پخت بادام‌زمینی برشته متفاوت است؟ نرخ خرید آنلاین بادام‌زمینی برشتهقیمت بادام‌زمینی برشته آستانه اشرفیهخرید آنلاین بادام‌زمینی برشته
خریدآنلاین‌بادام‌زمینی‌برشته

خرید آنلاین بادام‌زمینی برشته، بادام ‌زمینی برشته یکی از آجیل های پرطرفداریست که خیلی از مشتری‌ها به دلیل طعم عالی و تردش آن را خریداری می‌کنند.

بادام‌ زمینی برشته زمانی طعم عالی دارد که از کیفیت خوبی برخوردار باشد. ما تصمیم داریم در این مقاله در خصوص خرید آنلاین بادام‌زمینی برشته نکاتی را بگوییم. تا آخر مقاله با ما همراه باشید تا در خرید بادام‌زمینی برشته دچار اشتباه نشوید.

خرید آنلاین بادام‌زمینی برشته

چرا بادام‌زمینی برشته خریداری کنیم؟

بادام‌ زمینی برشته به این دلیل پرطرفدار و محبوب است که طعم بسیار لذیذی دارد و به همین دلیل در میان آجیل و خشکبار از آن استفاده می‌کنند.

بادام ‌زمینی برشته، یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در آجیل و خشکبار است و به همین دلیل بسیاری از مشتریان به دنبال این بادام برای خرید هستند.

خرید آنلاین بادام‌زمینی برشته

 ایا مدت زمان پخت بادام‌زمینی برشته متفاوت است؟

یکی از سوالاتی که برای اکثر خریداران یپش می‌آید این است که مدت زمان پخت بادام ‌زمینی برشته با دیگر بادام ‌زمینی‌هامتفاوت است؟

خیر! مدت زمان پخت این نوع از بادام ‌زمینی با سایر بادام ‌زمینی‌ها فرق چندانی ندارد. ولی برای برشته کردن این نوع از خشکبار با استفاده از دستگاه‌های متفاوتی این بادام‌ها را تفت می‌دهند و بوداده می‌کنند.

خرید آنلاین بادام ‌زمینی برشته

انواع بادام‌زمینی برشته

سهم زیادی از تولید بادام ‌زمینی کشور را استان‌های شمالی و شمال شرق ایران بر عهده دارند. این مناطق به دلیل اینکه از آب و هوای مطلوبی برخوردار هستند به قطب تولید بادام زمینی در کشور تبدیل شده‌اند. تولیدکننده‌های زیادی در سرتاسر کشور وجود دارند که هر قطبِ تولید‌کننده دارای کیفیت متناسب با خود است‌.

بادام‌زمینی برشته به چند گروه عمده تقسیم می‌شود:

  1. بادام برشته آستانه اشرفیه
  2. بادام برشته پارس آباد
  3. بادام برشته مینو دشت
  4. بادام برشته خلخالی
  5. بادام برشته چینی
  6. بادام برشته عراقی
  7. بادام برشته سودانی
  8. بادام برشته هندی
  9. بادام زمینی بذر ترکی پارس آباد

خرید آنلاین بادام‌زمینی برشته

 

وقتی با تنوع محصول مواجه می‌شویم اولین سوالی که برایمان پیش می‌آید این است که بهترین بادام‌زمینی برشته از لحاظ قیمت و کیفیت کدام است؟

نرخ خرید آنلاین بادام‌زمینی برشته

یک نوع از بادام ‌زمینی‌های با کیفیت که می‌توان آن را با قیمت مناسب در وزن‌های مختلف و همچنین بسته بندی های مناسب تهیه نمود بادام‌زمینی برشته پارس‌آباد است.

خرید بادام زمینی برشته پارس آباد به دلیل در دسترس بودن آسان است. قیمت بادام‌زمینی برشته پارس‌آباد وابسته به کیفیت است و در بازار کیلویی ۳۰٫۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

دقت داشته باشید جهت اطلاع دقیق تر در خصوص قیمت بادام زمینی برشته پارس آباد با ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت بادام‌زمینی برشته آستانه اشرفیه

یکی دیگر از انواع بادام‌زمینی‌های برشته، بادام‌زمینی آستانه اشرفیه ایران است که از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار است. بادام‌زمینی آستانه اشرفیه نسبت به محصولات خارجی کیفیت و طعم بسیار بهتری دارد.

بازار فروش این دسته از بادام‌زمینی در میان فروشندگان دانه‌های روغنی وضعِ مطلوب و خوب دارد. قیمت خرید بادام‌زمینی برشته آستانه اشرفیه کیلویی ۳۲٫۰۰۰ تومان است و یک هزار تومان از بادام زمینی برشته پارس‌آباد گران‌تر است.

دقت داشته باشید جهت اطلاع دقیق تر در خصوص قیمت بادام‌زمینی برشته پارس‌آباد با ما تماس حاصل فرمایید.

 

خرید آنلاین بادام‌زمینی برشته

امروزه علاوه بر مصارف مستقيم ، اين محصول جهت توليد انواع فرآورده هايي چون کره و روغن انجام مي گيرد.

شرکتهای مختلف با ایجاد نمایندگی های مجاز در شهرهای اصلی تولید بادام زمینی برشته به چرخه خرید و فروش این محصول کمک کرده اند.

فروش اینترنتی بادام زمینی برشته را در سایت های معتبر خرید بادام قابل انجام است.

این محصول با نام انگلیسی Peanut ابتدا بومی آمریکای جنوبی بود. اما کم کم در مناطق مختلف جهان به ویژه ایران رشد داده شد.

دلیل نام گذاری این محصول به بادام زمینی این است که گل گیاه آن در طول رشد قبل از میوه دادن به سمت زمین خم می شود و دانه ها در زمین قرار می گیرند.

خرید آنلاین بادام‌زمینی برشته

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *