مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

خرید اینترنتی بادام زمینی آستانه اشرفیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکاتی در باره ی گیاه بادام زمینیموارد مصرف بادام زمینیخواص بادام زمینی آستانهقیمت بادام زمینی آستانه اشرفیه در سایت های فروش اینترنتیجداول قیمت خرید اینترنتی بادام زمینیبادام زمینی آستانه اشرفیه طعم دار

خرید اینترنتی بادام زمینی، سبب شده است تا افراد به راحتی محصولات مورد نظر خود را دریافت کنند.در این مقاله می خواهیم در رابطه با خرید اینترنتی بادام زمینی آستانه اشرفیه صحبت کنیم.امروزه با پیشرفت تکنولوژی و گسترش آن، تمامی فعالیت های روزانه آسان تر شده است.

یکی از لذت بخش ترین فعالیت های روزانه، خرید است که با کمک اینترنت، می توان آن را به آسانی انجام داد.در ایران، بادام زمینی یکی از تنقلات پر طرفدار است که روزانه مصرف زیادی دارد.از این رو می توان این محصول را به صورت اینترنتی نیز سفارش داد.

 

بادام زمینی آستانه اشرفیه

نکاتی در باره ی گیاه بادام زمینی

بادام زمینی در آب و هوا گرم و مرطوب به خوبی رشد می کند به همین دلیل استان آستانه اشرفیه یکی از قطب های تولید این محصول است و همچنین بادام زمینی آستانه اشرفیه یکی از مرغوب ترین بادام زمینی ها است. گیاه بادام زمینی بوته ای است.

به دلیل خم شدن گیاه به سمت زمین و دفن کردن بادام در زمین، به بادام زمینی مشهور است.

خرید اینترنتی بادام زمینی بسیار ساده است و تنها با جست و جو ساده می توان این محصول را تهیه کرد.بدین منظور، در این مقاله، به بررسی و چگونگی خرید اینترنتی بادام زمینی آستانه اشرفیه می پردازیم.

قبل از هر چیزی ابتدا باید شناخت کافی از این محصول پیدا کرد. سپس روش های مختلف خرید اینترنتی این محصول را معرفی می کنیم. در نهایت به بررسی قیمت آن می پردازیم.

بادام زمینی

موارد مصرف بادام زمینی

بادام زمینی به چند صورت مورد مصرف قرار می گیرد. یکی از روش ها به صورت روغن است. یعنی، پس از خرید بادام زمینی و انجام یک سری عملیات های فرآوری، روغن بادام زمینی را استخراج کرده و به دست مصرف کننده می رسانند. در روش دوم کره بادام زمینی را تهیه و در بسته بندی های مختلف به دست مصرف کنند می رسانند. در روش سوم، با افزودن طعم دهنده به بادام زمینی، آن را به دست مصرف کننده می رسانند.

پس سه نوع مصرف عمده برای این محصول وجود دارد. اما پزشکان و محققان مصرف آن را برای تمامی افراد توصیه نکردند. به عبارت دیگر، به دلیل وجود پروتیئن فراوان در این محصول، مصرف آن به افراد چاق توصیه نشده است. از این رو، بادام زمینی به افراد ورزشکار و کودکان در حال رشد توصیه شده است. در این ماده غذایی مفید ویتامین های مختلی از جمله ویتامین D و E نیز وجود دارد که برای افراد مبتلا با سرطان و افرادی که دچار افسردگی هستند مفید است. میزان مصرف بادام زمینی برای افراد متفاوت است ولی مصرف ۲ وعده از آن در هفته برای افرادی که فعالیت زیادی دارند توصیه شده است.

 بادام‌زمینی

خواص بادام زمینی آستانه

بادام زمینی آستانه، منبع عالی انرژی و پروتئین است. در بین آجیل‌ها، بادام زمینی دارای بیشترین مقدار پروتئین نیز می‌باشد بطوریکه ۱۰۰ گرم بادام زمینی مرغوب حاوی ۲۵ گرم پروتئین می‌باشد. پس اگر کودک شما فقط بادام زمینی یا کره بادام زمینی می‌خورد، از کمبود پروتئین در کودک نگران نباشید. چربی‌های موجود در بادام زمینی، از نوع غیر اشباع می باشد و بسیار مناسب برای سلامتی می‌باشند. بادام زمینی طبیعتی گرم و تر دارد و منبع غنی‌ از ویتامین‌ها، مواد معدنی، مواد مغذی و آنتی‌اکسیدان است.خوردن ۸ عدد بادام زمینی در روز برای کاهش بیماری قلبی بسیار ضروری می باشد.

بادام زمینی 

 

 

قیمت بادام زمینی آستانه اشرفیه در سایت های فروش اینترنتی

حال با شناخت ویژگی های یک سایت خرید اینترنتی بادام زمینی به بررسی قیمت بادام زمینی آستانه اشرفیه می پردازیم. همان طور که مشاهده می کنید قیمت بادام زمینی در سایت های اینترنتی به دست های مختلفی تقسیم بندی شده اند. دسته اول میزان مرغوبیت محصول است.

جداول قیمت خرید اینترنتی بادام زمینی

 

نام محصول وزن (گرم) قیمت (تومان)
بادام زمینی استانه اشرفیه درجه ۱ بدون پوست ۱۰۰۰ ۶۵/۰۰۰
بادام زمینی استانه اشرفیه درجه ۲ بدون پوست ۱۰۰۰ ۵۵/۰۰۰
بادام زمینی استانه اشرفیه درجه ۳ بدون پوست ۱۰۰۰ ۴۵/۰۰۰

 

در دسته بندی دوم، قیمت بادام زمینی با پوست در درجه های مختلف مرغوبیت آورده شده است. میزان مرغوبیت محصول بستگی به نوع جمع آوری و بسته بندی آن باشد.

نام محصول وزن (گرم) قیمت (تومان)
بادام زمینی آستانه اشرفیه درجه ۱ با پوست ۱۰۰۰ ۶۰/۰۰۰
بادام زمینی آستانه اشرفیه درجه ۲ با پوست ۱۰۰۰ ۵۰/۰۰۰
بادام زمینی آستانه اشرفیه درجه ۳ با پوست ۱۰۰۰ ۴۰/۰۰۰

 

در دسته بندی دیگری که در این سایت ها وجود دارد، محصول را در سه اندازه ریز، متوسط و درشت به فروش می رسانند. شرکت ها برای بهره بردن هر چه بیشتر از محصولات، با تقسیم بندی بادام زمینی به سه بخش ریز، متوسط و درشت آن ها را به فروش می رسانند.

نام محصول وزن (گرم) قیمت (تومان)
بادام زمینی آستانه اشرفیه ریز ۱۰۰۰ ۳۸/۰۰۰
بادام زمینی آستانه اشرفیه متوسط ۱۰۰۰ ۴۷/۰۰۰
بادام زمینی آستانه اشرفیه درشت ۱۰۰۰ ۶۳/۰۰۰

بادام زمینی آستانه اشرفیه طعم دار

مشاهده می شود که اختلاف قیمتی بین محصولات ریز و درشت وجود دارد. در دسته بندی دیگری که برای این محصول است، نوع طعم دهنده است. به طوری که برای بادام زمینی، دو طعم کچاپ و نمکی وجود دارد.

نام محصول وزن (گرم) قیمت (تومان)
بادام زمینی آستانه اشرفیه با طعم نمکی ۱۰۰۰ ۶۸/۰۰۰
بادام زمینی آستانه اشرفیه با طعم کچاپ ۱۰۰۰ ۷۲/۰۰۰

همان طور که مشاهده کردید، در سایت های خرید اینترنتی بادام زمینیآستانه اشرفیه ، این محصول با ویژگی های متفاوتی قرار داده شده است که این امر باعث جذب هر چه بیشتر مشتری می شود.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از کارهای روزمره آسان تر شده است.امروزه خرید اینترنتی یکی از بهترین روش های خوب برای خرید کردن است.

از طرفی دیگر در بین تنقلات، بادام زمینی یکی از پرطرفدارترین تنقلاتی است.این محصول در کشور ایران و در استان آستانه اشرفیه تولید می شود.

پس خرید اینترنتی بادام زمینی و تنقلات یک امر انکار ناپذیر است.

در این مقاله به بررسی و چگونگی خرید اینترنتی بادام زمینی آستانه اشرفیه پرداخته شده است.

به طور کلی در تمامی سایت ها این محصول را در بسته بندی های مختلف و طعم های مختلف قرار داده اند تا تمامی سلیقه ها را در بر بگیرد.

بادام زمینی

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *