مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

خرید بادام زمینی آستانه با کیفیت بالا

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا بادام زمینی آستانه طرفداران زیادی دارد؟تامین کننده بادام زمینی باکیفیت
بادام زمینی پارس آباد

بادام زمینی آستانه با کیفیت، بصورت ارزان و به صرفه بخرید. شما همین حالا می توانید درکمترین زمان بصورت مستقیم از سایت بادومیکو ثبت سفارش کنید

چرا بادام زمینی آستانه طرفداران زیادی دارد؟

شهرستان آستانه اشرفیه منطقه ای در شرق استان گیلان، در مجاورت رودخانه سفیدرود واقع گشته است.  رسوبات حاصل از این رودخانه خروشان موجب شده تا این شهرستان از وجود خاکی سبک، با کیفیت و حاصلخیز برخوردار شود.

وجود چنین خاک مستعد و مرغوبی که در دیگر نقاط گیلان و کشور نمی توان نظیرش را یافت، این منطقه را به کانون اصلی کشت و تولید بادام زمینی تبدیل کرده و هم اکنون این منطقه حدود ۸۰ درصد بادام زمینی مورد نیاز کشور را تولید و به بازارهای مصرف عرضه می کند.
لازم به ذکر است. که حدود ۱۲۰ سال از ورود بادام زمینی به ایران گذشته است.  و درصورتی که نسبت به کشورهای بومی این محصول زمان اندکی هست. اما کیفیت و طعم بادام زمینی آستانه با کیفیت تولید شده در این شهر از شهرت جهانی برخوردار است.
شایان ذکر است که؛ کشت بادام زمینی همه ساله در اوایل اردیبهشت ماه در ۲ هزار و ۵۰۷ هکتار از زمین های این شهرستان (زمین های مرطوب) آغاز و محصول آن نیز در اواخر شهریور ماه برداشت می شود.

مرغوبیت بادام زمینی آستانه به عنوان یکی از تولیدات مهم منطقه موجب شده است. تا این محصول همواره به عنوان یکی از سوغات های مهم این شهرستان مورد توجه مسافران و گردشگران قرار گیرد. یکی از علت های گرایش اکثر مسافران به سمت بادام زمینی در این شهر طعم و مزه عالی آن می باشد. نظیرش را در دیگر بادام زمینی های موجود در بازار کشور نمی توان یافت.
لازم به ذکر است که اهمیت و نقش بادام زمینی در اقتصاد این شهرستان تا حدی است که بیش از ۷ هزار بهره بردار بطور مستقیم و ۴ هزار نفر بصورت غیر مستقیم در زمینه کشت.، داشت، برداشت و فرآوری این محصول فعالیت دارند.

بادام زمینی آستانه

تامین کننده بادام زمینی باکیفیت

همانطور که متوجه شدید بادام زمینی آستانه تأمین کننده بخش عظیمی از نیاز کشور می باشد. که جهت پخش و عرضه مناسب آن برای تامین نیاز بازار باید عملکردهای مناسبی را مد نظر قرار داد.
مجموعه فروش بازرگانی سعدی یکی از مجموعه های برقرار کننده ارتباط مستقیم بین تولید کنندگان موفق شده است. شرایط لازم برای خرید بادام باکیفیت و همچنین بادام زمینی مرغوب را برای متقاضیان عمده فراهم کند. همچنین لازم به ذکر است که.  یکی دیگر از عملکرد های ما فعالیت موفق در امر صادرات بادام باکیفیت می باشد.

بادام زمینی آستانه

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.