مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

خرید بادام زمینی فله ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقدار کالری ۱۰۰ گرم بادام زمینی فلهبازار فروش بادام زمینی  به صورت انبوه
قیمت بادام زمینی آستانه اشرفیه

 بادام زمینی فله ارزان با کیفیت بالا و قیمت ارزان بصورت اینترنتی به متقاضیان عرضه می شود. همین حالا می توانید بادام زمینی فله ای را خرید کنید

مقدار کالری ۱۰۰ گرم بادام زمینی فله

مغز بادام زمینی یکی از خوراکی های مفید و پر انرژی بوده که به نام های دیگری مانند پسته شامی و پسته کوهی نیز معروف می باشد.
مصرف چند دانه بادام زمینی خود به تنهایی قادر است. تمام انرژی مورد نیاز روزانه انسان را تامین کند. این در صورتی است که استفاده از این مغز در کنار فواید بیشماری که دارد هیج گونه منعی برای مصرف ندارد و تنها استثنای منع مصرف بادام زمینی برای افراد دارای حساسیت به این مغز می باشد. که بهتر است این افراد با احتیاط بادام زمینی را مصرف کنند.
حالا برای کسب شناخت و آشنایی بیشتر در باره ی بادام زمینی به بررسی کالری و دیگر املاح و ویتامین موجود در ۱۰۰ گرم بادام زمینی می پردازیم.
شایان ذکر است که هر ۱۰۰ گرم مغز بادام زمینی خام حاوی ترکیبات ذیل می باشد:

  • کالری ۵۶۷
  • کربوهیدرات ۸۰/۲۵
  • پروتئین ۲۵٫۸۰ گرم
  • چربی ۴۹٫۲۴ گرم
  • آب ۶٫۵۰ گرم
  • فیبر ۸٫۵۰ گرم
  • قند ۳٫۹۷ گرم

جالب است بدانید بادام زمینی علی رغم کالری بالا دارای کلسترول و چربی های مضر نمی باشد. و افراد با چربی خون بالا نیز نیز می توانند بدون هیچ نگرانی از این مغز دلچسب در برنامه غذایی روزانه خود استفاده کنند.
لازم به ذکر است که بادام زمینی یک منبع کالری بسیار مناسب، توصیه شده برای میان وعده، مخصوصا میان وعده کودکان هست. که بهتر است والدین این خوراکی را به جای دیگر خوراکی های بی خاصیت و مضر به کودکان در حال رشد خود بدهند.

بادام زمینی فله

بازار فروش بادام زمینی  به صورت انبوه

اگر قصد خرید  بادام زمینی فله ارزان با کیفیت بالا و قیمت ارزان بصورت اینترنتی به متقاضیان عرضه می شود. همین حالا می توانید بادام زمینی فله ای را خرید کنید بصورت انبوه را دارید. به شما توصیه می کنیم که به مراجع فروش معتبر و با سابقه مراجعه کنید. زیرا در این صورت همه امکانات یک خرید مناسب و باب دل شما، برایتان فراهم خواهد شد.

همانطور که می دانید در بازار فروش بادام و بادام زمینی فله ممکن است. خیلی از فروشندگان انواع بادام و بادام زمینی، بادام های بی کیفیت را با انواع مرغوب آن مخلوط کرده است.  آن را به عنوان جنس مرغوب به خریداران قالب کنند.
مجموعه فروش بادومیکو جهت پیشگیری از متضرر شدن خریداران در همه جای ایران تلاش کرده است. تا با راه اندازی سایت فروش مستقیم بادام زمینی فله بصورت عمده و کلی، خدمتی به این عزیزان کرده باشد. شما می توانید جهت خرید ارزان بادام و بادام زمینی همین حالا با صرف کمترین زمان و به راحت ترین شیوه ممکن اقدام به خرید ارزان و اقتصادی از این سایت کنید.

بادام زمینی فله

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.